• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 تامس بیچم

تامس بیچم

Thomas Beecham

نقل قول روز:

"مهم‌ترین چیز در موسیقی این است که با هم آغاز کنیم و با هم به پایان برسانیم."

بیچم, تامس; Thomas Beecham - رهبر كنسرت انگلیسی - 1879-1961

Share on facebook

وودی آلن

 وودی آلن
آلن; وودی
Woody Allen
هنرپیشه و كارگردان آمریكایی
تاریخ تولد - وفات: 1935

وودی آلن، كارگردان،‌ كمدین و نویسندۀ آمریكایی در 1 دسامبر 1935 در بروكلین نیویورك در خانواده‌ای یهودی به دنیا آمد. او هشت سال از دوران کودکی اش را در مدرسه یهودیان سپری کرد، پس از آن در دبیرستانی به نام میدوود به تحصیلاتش ادامه داد. در آن زمان موهای قرمز رنگ او باعث شده بود تا در بین دوستان و همکلاسی‌هایش به «قرمز» معروف شود. آلن با هدف کسب درآمد، قطعات طنز می‌نوشت كه در ستون‌های طنز روزنامه‌ها به چاپ می‌رسید.

آلن در 1953 در دانشگاه سینمایی نیویورک ثبت نام كرد و بلافاصله در دوره‌ای به نام «تولیدات سینمایی» مردود و مجبور به ترک دانشگاه شد. بعد به مدت دو سال با دست‌مزدی معادل هفته‌ای 20 دلار، به نویسندگی برای کمدینی به نام دیوید آلبر مشغول بود. سپس وارد تلویزیون شد و به نوشتن متون برنامه‌های تلویزیونی پرداخت. آلن از نوجوانی نواختن کلارینت را آغاز کرد، با ورود به برنامه‌های تلویزیونی، او اسم وودی هرمن نوازندۀ مشهور كلارینت را بر خود نهاد.

آلن به مدت پنج سال در تلویزیون به فعالیت پرداخت و در نهایت تصمیم گرفت استعدادش را در زمینه بازیگری نیز امتحان کند. اولین حضور او در مقام بازیگر در سال 1960 در کلوپی در منهتن بود. شخصیت کمدی متفاوت و خلاق او به سرعت نگاه‌ها را به سوی او معطوف کرد. در سال 1963 او به عنوان مهمان در اغلب برنامه‌های گفتگوی تلویزیونی ظاهر می‌شد.

نخستین فیلم‌نامۀ او تازه چه خبر، پیشی بود. اولین فیلمی هم که به معنای رایج کارگردانی کرد، پولو بردار و در رو بود. سپس در فیلم دوباره بزنش، سام بازی كرد.

فيلم‌ها: تازه چه خبر، پيشی؟، آب را نخوريد، آنی هال، منهتن، هر چه كه كار كند

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物