• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 آرتور شنیتسلر

آرتور شنیتسلر

Arthur Schnitzler

نقل قول روز:

"خشم انسان‌ها نشان‌گر شخصیت آنها است."

شنیتسلر, آرتور; Arthur Schnitzler - نویسندۀ اتریشی - 1862-1931 - زندگینامه

Share on facebook

گرهارد هاوپتمن

 گرهارد هاوپتمن
هاوپتمن; گرهارد
Gerhart Hauptmann
اديب آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1826-1946

گرهارد یوهان روبرت هاوپتمن، نویسندۀ آلمانی، در 15 نوامبر 1862 در شلزین به دنیا آمد. پدر و مادرش صاحب یک هتل بودند. علاقۀ گرهارد به شنیدن داستان، از کودکی شهرت داشت. در 1874 به سختی در امتحان ورودی دبیرستان در برسلا قبول شد. در 1880 وارد مدرسۀ مجسمه‌سازی برسلاو شد. در 1882 به دلیل نداشتن استعداد کافی، او را اخراج کردند. در جریان ازدواج برادرش، با خواهر عروس، ماری تینه‌مان آشنا شد و نامزد کرد. در 1882 وارد دانشگاه ینا شد تا در رشتۀ فلسفه تحصیل کند که البته خیلی زود آن را هم رها کرد. سپس ماری سفر او را به ایتالیا تأمین کرد و هاوپتمن تصمیم گرفت در رم، مجسمه‌سازی بخواند. در آنجا هم موفقیت نصیبش نشد. ناامید به آلمان بازگشت و در آکادمی پادشاهی درسدن، شروع به تحصیل در رشتۀ نقاشی کرد. آنجا را هم مانند دانشگاه برلین رها نمود. در 1885 با ماری ازدواج کرد. از آنجا که مشکلات ریوی داشت، چهار سال آینده را در ارکنر سپری کرد. آنها در 1904 از هم جدا شدند.

بالاخره هاوپتمن پذیرفت که باید به کاری بپردازد که استعداد دارد و شروع به نوشتن کرد. قرن بیستم، همراه با موفقیت‌های زیادی برای هاوپتمن بود. وی سه مرتبه جایزۀ گریل‌پارسر اتریش، دکتری افتخاری دانشگاه لایپزیک و آکسفورد را دریافت کرد. همچنین در سال 1912 برندۀ جایزۀ ادبی نوبل شد.

گرهارد هاوپتمن در 6 ژوئن 1946 در شلزین از دنیا رفت.

آثار: انسان‌های تنها، بافندگان، پیش از طلوع آفتاب، عید صلح، ناقوس نابوده شده، و پیا می‌رقصد!

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物