• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

هنری لوئيس منکن

 هنری لوئيس منکن
منکن; هنری لوئيس
Henry Louis Mencken
نویسندۀ آمریكایی
تاریخ تولد - وفات: 1880-1956

هنری لوئیس منکن، نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی، در 12 سپتامبر 1880 در بالتیمور به دنیا آمد. او پسر یک کارخانه‌دار سیگار و آلمانی‌الاصل بود. وی در کنار ارنست همینگوی، دروثی پارکر و والتر لیپمن، از مهم‌ترین روزنامه‌نگاران آمریکا در نیمۀ اول قرن بیستم میلادی به حساب می‌آید. منکن در دهۀ 20 قرن گذشته یکی از بانفوذترین منتقدان ادبی آمریکا بود.

منکن ابتدا بر خلاف میل خود در کارخانۀ پدر کار می‌کرد و در 1899 و بلافاصله پس از مرگ پدر، فعالیت روزنامه‌نگاری و نویسندگی خود را آغاز کرد. از 1906 در نشریات مختلف مقاله می‌نوشت. با وجود اینکه در دو جنگ جهانی، طرفداری خود را از آلمان اعلام کرد و به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، هرگز داشتن ریشه‌های آلمانی را کتمان نکرد. البته وی طرفدار آزادی و حقوق بشر بود. در 1948 دچار یک حملۀ قلبی شد و تا پایان عمر قادر به صحبت کردن نبود.

هنری لوئیس منکن در 29 ژانویه 1956 در ابندا از دنیا رفت.

آثار: دیباچه‌نامه، زبان آمریکایی، فلسفۀ فریدریش نیچه، یادداشت‌هایی در بارۀ دموکراسی، روزهای شاد، دفاع از زن

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物