• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

آرتور شوپنهاور

 آرتور شوپنهاور
شوپنهاور; آرتور
Arthur Schopenhauer
فیلسوف آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1788-1860

آرتور شوپنهاور در 22 فوریه 1788 در دانتسیگ آلمان به دنیا آمد. پدر او تاجر و ثروتمند و مادرش نویسنده (جوانا شوپنهاوئر) بود. پدر شوپنهاور در 1805 خودكشی كرد و مادر به وایمار رفت. شوپنهاور با ازدواج مجدد مادرش مخالف بود و همین امر باعث شد فلسفهٔ او حاوی عقایدی نیمه حقیقی در مورد زنان باشد. رابطهٔ مادر و فرزند مدتی رسمی و خشك، ولی وقتی مادرش از از گوته شنید كه او مردی بزرگ خواهد شد با انداختن او از پله‌ها به رابطه‌شان پایان داد.

شوپنهاور با گوته و هگل ارتباط داشت. توسط یك هندو با عقاید آیین بودایی آشنا شد و به آن معتقد گشت. حتی مدتی نیز به تدریس آن پرداخت، اما کارش نگرفت و آن را رها کرد. به تدوین و تحریر کتاب «جهان همچون اراده و تصور» پرداخت و چون کتابش نیز مورد توجه مردم واقع نشد، به سختی از آنها رنجیده‌خاطر و نسبت به اجتماع بدبین گشت. شانزده سال پس از انتشار کتاب به شوپنهاور اطلاع دادند قسمت اعظم نسخ چاپی کتاب به جای کاغذ باطاله فروخته‌اند.

شوپنهاور تا آخر عمر ازدواج نکرد و ازدواج را مسئولیتی احمقانه می‌دانست.

آرتور شوپنهاور در 21 سپتامبر 1860 در فرانكفورت از دنیا رفت.

آثار: اراده در طبیعت، جهان همچون اراده و تصور، دو مسألۀ بنیادی و اخلاقی، ملحقات و محذوفات

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物