• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

دالای لاما

  دالای لاما
دالای لاما;
Dalai Lama
رهبر معنوی تبتی
تاریخ تولد - وفات: 1935

دالای لاما یعنی فردی كه دوباره متولد شده است. دالای لاما رهبر مذهبی بودایی‌های آسیای مركزی، غرب و تبتی‌ها است.

نام راهبی دالای لاما تنزین گیاتسو است. وی رهبر مذهبی و دنیوی تبتی‌ها است. او در سال 1935 در خانواده‌ای كشاورز در شمال شرقی تبت به دنیا آمد. در سه سالگی به‌عنوان جانشین دالای لامای سيزدهم به رسمیت شناخته شد. از سال 1940 آموزش او در فلسفه و مدیتیشن بودیسم آغاز شد. در سال 1950 ارتش چین به تبت حمله كرد. او یك سال بعد و در سن 16 سالگی مسئولیت دولت را بر عهده گرفت. در سال 1954 به پكن رفت تا برای به دست آوردن مجدد صلح، با مائو تسه تونگ صحبت كند. سفر او بی‌نتیجه ماند. سیاست خشن چینی‌ها در شرق تبت،‌ موجب قیامی در 10 مارس 1959 شد كه طی آن تعداد زیادی تبتی كشته شدند. چند روز بعد دالای لاما همراه 90000 تبتی دیگر، به هند فرار كرد. بخش بزرگی از روشنفكران تبتی هم در بین آنها بودند. دالای لاما امروز در دارم‌سلا  زندگی می‌كند. او در سال 1989 برای كوشش‌های بی‌شائبه‌اش در حل مسالمت‌آمیز بحران تبت، جایزۀ صلح نوبل را از آن خود كرد.

دالای لاما برندۀ جایزۀ صلح نوبل، از محبوبیت خاصی در غرب برخوردار است. طی همه‌پرسی انجام شده توسط انیستیتوی آلنزباخ، او پنجمین مكان را در لیست افرادی به خود اختصاص داده است كه جوانان آنها را الگوی خود می‌بینند. مادر ترزا، شاهزاده خانم دایانا، بیل گیتس و استیون اسپیلبرگ مكان‌های یك تا چهار این لیست هستند.

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物