• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"زنی به دوست خود گفت: «پسرم خیلی به فکرم من است. هر هفته برایم گل می فرستد!» دیگری جواب داد: «پسر من هم دائم در فکر من است. هر هفته که به مطب روان‌پزشکش می‌رود، فقط در مورد من صحبت می‌کند!»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

فريدريش هبل

 فريدريش هبل
هبل; فريدريش
Friedrich Hebbel
اديب آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1813-1863

کریستیان فریدریش هبل، درام‌نویس و شاعر آلمانی در 18 مارس 1813 در وسلبورن به دنیا آمد. پدر او بنا بود و پس از اینکه نتوانست قرض‌های خود را بپردازد، مجبور به ترک خانۀ خود شدند. وضعیت اجتماعی خانوادۀ هبل بسیار وخیم شد. پس از مرگ پدر در 1827، پادو و سپس منشی مردی به تام مور شد و در تنگدستی به زندگی خود ادامه داد. در همین دوران 7 ساله که می‌توانست از کتابخانۀ مور استفاده کند، اولین شعرهای خود را سرود. اشعار او توجه آمالی شوپه، سردبیر مجلۀ جدید مد پاریس را به خود جلب کرد. شوپه از او حمایت مالی کرد و او را به هامبورگ برد.

در 1836 به هایدلبرگ رفت و به عنوان دانشجوی مهمان در کلاس‌ها شرکت می‌کرد. در 1839 به دلیل فقر مالی به هامبورگ بازگشت. در همین دوران الیزه لنزینگ از او مراقبت می‌کرد که در اثر مشقات سفر به سختی بیمار شده بود. در 1840 الیزه پسری برای هبل به دنیا آورد. در 1843 مبتلا به رماتیسم مفصلی شد و به علاوه کمک هزینه‌ای هم از شاه کریستیان سوم برای یک سفر دو ساله دریافت کرد. به پاریس رفت و در آنجا با هاینریش هاینه آشنا شد. در همان سال پسرش از دنیا رفت و سال بعد پسر دیگر او به دنیا آمد. الیزه اصرار به ازدواج داشت و هبل هم مخالف بود. بنابراین به سفرهای خود ادامه داد. در اتریش طرفدارانی پیدا کرد که متوجه وضعیت وخیم مالی او شدند و هبل تصمیم گرفت در همان جا بماند. در همان سال دکتری خود را گرفت که رسالۀ آن را پیشتر برای دانشگاه ارلانگن ارسال کرده بود. هبل تا زمان مرگ خود در وین ماند. در همان شهر و در 1846 با کریستینه انگهاوس ازدواج کرد که هنرپیشه بود و از او صاحب یک پسر و یک دختر شد. پس از ازدواج، مشکل مالی او از  بین رفت و دیگر می‌توانست بدون نگرانی خود را وقف نوشتن کند. در وین برای رمان مریم مجدلیه جایزۀ شیلر را دریافت کرد.

هبل به لحاظ اجتماعی و سیاسی فرد فعالی بود. در نشریات مختلفی از جمله روزنامۀ وین، آلگماینه سایتونگ و ایلوستریرته سایتونگ کار می کرد.

فریدریش هبل در 13 دسامبر 1863 در وین ازدنیا رفت.

آثار: آگنس بِرِنائر، بالادها، گنوووا، نیبلونگن، مریم مجدلیه، یولیان و شاه پتر

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物