• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 فريدريش دورنمات

فريدريش دورنمات

Friedrich Dürrenmatt

نقل قول روز:

"من در هیچ تظاهراتی شركت نمی‌كنم. خودم یك تظاهرات هستم."

دورنمات, فريدريش; Friedrich Dürrenmatt - نویسندۀ سوئیسی - 1921-1990 - زندگینامه

Share on facebook

آنتوان دو سنت اگزوپری

 آنتوان دو سنت اگزوپری
سنت اگزوپری; آنتوان دو
Antoine de Saint-Exupéry
نویسندۀ فرانسوی
تاریخ تولد - وفات: 1900-1944

آنتوان دو سنت‌ اگزوپری در 29 ژوئن 1900 در لیون به دنیا آمد. پدر و مادر او اهل لیون نبودند و در آن شهر نیز سکونت نداشتند، بنابراین تولد آنتوان در لیون کاملاً اتفاقی بود. چهارده سال بیشتر نداشت که پدرش از دينا رفت و مادرش به تنهایی نگهداری و تربیت او را به عهده گرفت. در 1914 برای ادامه تحصیل به سوئیس رفت. آنتوان در دوران تحصیل، شعر می‌سرود و داستان می‌نوشت. می‌خواست وارد نیروی دریایی شود، ولی موفق نشد. به همین دلیل در 21 سالگی به عنوان مکانیک در نیروی دریایی فرانسه شروع به كار كرد و در عرض دو سال مكانیك هواپيما شد و خلبانی را فرا گرفت. وی از خلبانان برجستۀ ارتش فرانسه بود. در 1923 پس از پایان خدمت نظام به پاریس بازگشت و به مشاغل گوناگون پرداخت و در همین زمان بود که نویسندگی را آغاز کرد.

اگزوپری در 1930 ازدواج كرد. پس از تسلیم کشور فرانسه به آلمان، به آمریکا تبعید شد و کتابهای زیبایی چون «دژ»، «شازده کوچولو» و «خلبان جنگ» را در سالهای تبعید نوشت.

اگزوپری در 31 ژوئیه 1944 برای پروازی اکتشافی برفراز فرانسۀ اشغال شده از جزیرۀ كرس در دریای مدیترانه به پرواز درآمد و از آن تاریخ دیگر خبری از او در دست نیست. دلیل سقوط هواپیمایش هیچگاه مشخص نشد، اما در اواخر قرن بیستم و پس از پیدا شدن لاشهٔ هواپیمایش این‌طور به نظر می‌رسد که برخلاف ادعاهای پیشین، او هدف آلمانها واقع نشده است، زیرا بر روی هواپیما اثری از تیر دیده نمی‌شود و احتمال زیاد می‌رود که سقوط هواپیما به دلیل نقص فنی بوده است.

آثار: پرواز شبانه، پیك جنوب، خلبان جنگ، دژ، شازده كوچولو، نامه به یك گروگان

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物