• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  از آلمان

از آلمان

نقل قول روز:

"وظایف تو در كنار استعدادهای تو هستند."

از آلمان, ; - -

Share on facebook

فرانتس کافكا

 فرانتس کافكا
کافكا; فرانتس
Franz Kafka
نويسندۀ اتريشی
تاریخ تولد - وفات: 1883-1924

فرانتس کافکا، نویسندۀ آلمانی زبان در 3 ژوئیه 1883 در پراگ به دنیا آمد. وی از یک خانوادۀ تاجر یهودی بود. آثار کافکا که با وجود وصیت او مبنی بر نابود کردن همهٔ آنها، اکثراً پس از مرگش منتشر شدند، در زمرهٔ تأثیرگذارترین آثار ادبیات غرب به شمار می‌آیند. کافکا در 1901 دیپلم گرفت و سپس در دانشگاه پراگ شروع به تحصیل در رشتۀ شیمی کرد، ولی پس از دو هفته تغییر رشته داد و حقوق را برگزید. کافکا در پایان سال اول تحصیلش در دانشگاه با ماکس برود آشنا شد که او هم در رشتهٔ حقوق تحصیل می‌کرد. برود تا پایان عمر کافکا از نزدیک‌ترین دوستان او باقی ماند. کافکا در  1906 دکتری حقوق خود را گرفت. کافکا در سال 1917 مبتلا به بیماری سل شد و مجبور بود به کرات در آسایشگاه‌هایی برای گذراندن دوران نقاهت خود اقامت کند.

کافکا در طول زندگی خود فقط چند داستان کوتاه منتشر کرد که بخش کوچکی از کارهایش را تشکیل می‌دادند و اکثر رمان‌های او، جز مسخ که برخی آن را یک رمان کوتاه می‌دانند، به پایان نرسید. نوشته‌های او تا پیش از مرگش چندان توجهی به خود جلب نکرد. کافکا به دوستش ماکس برود گفته بود که پس از مرگش همهٔ نوشته‌هایش را نابود کند. برود به این وصیت توجه نکرد و بر چاپ همهٔ کارهای کافکا که در اختیارش بود اهتمام ورزید.

فرانتس کافکا در 3 ژوئن 1924 در کیرلینگ اتریش از دنیا رفت.

آثار: قصر، محاکمه، گروه محکومین، مسخ، آمریکا

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物