• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کارل پتر فرولینگ

نقل قول روز:

"کسی که برای خلق چیزی نیاز به تشویق دیگران دارد، حتی با تشویق هم به جایی نمی‌رسد."

فرولینگ, کارل پتر; Carl Peter Fröhling - زبان‌شناس و فیلسوف آلمانی - 1933

Share on facebook

ويكتور هوگو

 ويكتور هوگو
هوگو; ويكتور
Victor Hugo
نویسندۀ فرانسوی
تاریخ تولد - وفات: 1802-1885

ویکتور ماری هوگو در 26 فوریه 1802 در بزانسون فرانسه متولد شد. هوگو بزرگ‌ترین ادیب قرن نوزدهم فرانسه و بنیان‌گذار مكتب رمانتیسم است. سال‌های كودكی ویكتور در كشورهای مختلف سپری شد. مدت كوتاهی در كالج نجیب‌زادگان در مادرید درس خواند و در فرانسه تحت تعلیمات معلم خصوصی خود پدر ریوییر، كشیش بازنشسته قرار گرفت. در سال 1814 به دستور پدر وارد پانسیون كوردییر شد كه بخش اعظم تحصیلات ابتدایی را در آنجا گذراند.

ویکتور هوگو در سال 1822 با آدل فوشه دوست دوران كودكی خود ازدواج كرد. هر دو خانواده از این وصلت ناراضی بودند. اعتقاد داشتند كه زندگی آنها دوامی نخواهد یافت، اما آن دو صاحب 5 فرزند شدند.

ویکتور هوگو در زمان حیاتش همواره به دلیل داشتن عقاید آزادیخواهانه و سوسیالیستی و حمایت قلمی و لفظی از طبقات محروم جامعه، مورد خشم سران دولتی و حکومتی بود و علیرغم فشارهایی چون سانسور، تهدید و تبعید هرگز از آرمان‌های خود دست نکشید. او ابتدا به بروكسل و سپس به جزیرۀ جرزی و در نهایت به جزیرۀ گریزین كه از جزایر دریایی مانش است، تبعید شد. در آنجا بود كه به نوشتن دربارۀ نكوهش اعمال ظالمانهٔ حكومت فرانسه ادامه داد و درنتیجه مقالات مشهور او بر ضد ناپلئون سوم در فرانسه ممنوع شد. با وجود اینكه ناپلئون سوم در سال 1859 تمام تبعیدی‌های سیاسی را عفو كرد اما هوگو از پذیرش این عفو سرباز زد. پس از سرنگونی امپراطوری روم در سال 1870۰ به عنوان قهرمان ملی به پاریس بازگشت و عضو مجمع نمایندگان ملی و بعد به عنوان سناتور جمهوری سوم انتخاب شد.

ویكتور هوگو در 22 ماه مه 1885 در پاریس از دنیا رفت.

آثار: بینوایان، تفكرات، خدا، داستان یك جنایت، سال مخوف، شرقیات، مردی كه می‌خندد، هنر پدربزرگ بودن

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物