• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

ويلهلم بوش

 ويلهلم بوش
بوش; ويلهلم
Wilhelm Busch
نويسندۀ آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1832-1908

هاینریش کریستیان ویلهلم بوش، طنزنویس و نقاش آلمانی در 15 آوریل 1832 در ویدنشتال به دنیا آمد. او اولین فرزند از هفت فرزند والدین خود بود. والدین او پروتستان های معتقدی بودند که در اثر تلاش زیاد به رفاه نسبی هم دست یافتند. بوش در 1846 در دانشگاه هانوفر شروع به تحصیل در رشتۀ مکانیک کرد. با وجود مشکلاتی که در این رشته وجود داشت، به تحصیل خود ادامه داد. چند ماه قبل از دریافت مدرک، به والدین خود اعلام کرد که می‌خواهد به آکادمی هنر در دوسلدورف برود. مادرش در این کار از او حمایت کرد و پدر نیز بالاخره تسلیم شد. بوش در 1851 به دوسلدورف رفت تا در آکادمی هنر ثبت نام کند. در این آکادمی او را در کلاس آماده‌سازی قرار دادند که موجب ناامیدی‌اش شد. در 1852 به آنتورپن رفت تا در آنجا تحصیل هنر کند. در همین شهر بود که آثار نقاشانی از جمله روبن را دید. این تابلوها علاقۀ او را به نقاشی از بین برد و هم‌زمان در بوش تردیدی نسبت به استعدادش به وجود آورد. در 1853 و پس از پشت سر گذاشتن بیماری تیفوس به ویدنشتال بازگشت.

 اولین داستان مصور او در 1859 منتشر شد و در دهۀ هفتاد میلادی یکی از مشهورترین شخصیت‌های آلمان به شمار می‌آمد. هنگام مرگ او را نویسندۀ کلاسیک طنز آلمانی می‌دانستند. همچنین یکی از پیش‌گامان «کومیک» است.

بوش مردی جدی و درون‌گرا بود که سال‌های زیادی یک زندگی منزوی در روستا داشت. وی ارزش زیادی برای داستان‌های مصور خود قائل نبود. آنها را فقط برای داشتن استقلال مالی حین تحصیلات دانشگاهی می‌نوشت که تمامی هم نداشت. تلاش او برای اینکه یک نقاش جدی شود، به دلیل نداشتن معیار و سبکی شخصی با شکست رو به رو شد. او بیشتر تابلوهای خود را نابود کرده است.

ویلهلم بوش در 9 ژانویه 1908 در مشتزهاوزن از دنیا رفت.

آثار: دزدان کوچولوی عسل، اگینهارد و اما، ماکس و موریس، آنتویوس قدیس از پادوآ، آقا و خانم کنوپ

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物