• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"كسی كه شب‌ها می‌خوابد، نباید تعجب كند كه روزها مجبور به كار كردن است."

ناشناس, ; - -

Share on facebook

کریستینا

  کریستینا
کریستینا;
Christina
ملكۀ سوئد
تاریخ تولد - وفات: 1626-1689

کریستینا، ملکۀ سوئد در 18 دسامبر 1626 دراستکهلم به دنیا آمد. او دومین دختر پادشاه سوئد، گوستاو دوم آدولف بود. مادرش ماریا الئونورا فون براندنبورگ نام داشت. پس ازاینکه پدرش در جنگ لوتسن کشته شد، او ملکه گردید. هنوز 5 ساله بود. تا 1636 نزد مادر خود زندگی کرد و بعد از اینکه مادرش دچار افسردگی شد، نزد خاله‌اش زندگی کرد که پسر او کارل گوستاو بعدها جانشین کریستینا شد. کریستینا، سوارکاری و شکار را فرا گرفت و اهمیت زیادی به لباس پوشیدن نمی‌داد. ترجیح می‌داد شب‌ها مطالعه کند تا بخوابد.

کریستینا که برای ملکه شدن تربیت شده بود، از 1635 و در 18 سالگی رسماً ریاست دولت را برعهده گرفت. او در دوران حکومت خود، پر زرق و برق‌ترین دربار اروپا را داشت که البته فشار زیادی بر مردم وارد می‌کرد و سوئد تا تا مرز ورشکستگی پیش برد. در دوران حکومت کریستینا، فضلا و هنرمندان از تمام دنیا در دربار او رفت و آمد داشتند. در 1649 رنه دکارت را به دربار خود دعوت کرد و هر روز صبح ساعت 5 او را برای صحبت به حضور می‌پذیرفت. همچنین برای هنرمندان حقوق بازنشستگی تعیین کرد. کریستینا به تئاتر هم علاقه داشت.

در 1654 کریستینا از شغل خود استعفا داد. از 1655 در رم زندگی می‌کرد و خود را کاملاً وقف علم و هنر کرده بود. او تا پایان عمر ازدواج نکرد، زیرا از تصور وابسته بودن به یک مرد تنفر داشت.

کریستینا در 19 آوریل 1689 در رم از دنیا رفت.

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物