• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

پابلو پیکاسو

 پابلو پیکاسو
پیکاسو; پابلو
Pablo Picasso
هنرمند اسپانیایی
تاریخ تولد - وفات: 1881-1973

پابلو روئیس پیکاسو، نقاش، طراح صحنه، پیکرتراش، گراورساز و سرامیک‌کار اسپانیایی و یکی از برترین و تأثیرگذارترین هنرمندان قرن بیستم میلادی، در 25 اكتبر 1881 در مالاگا، یکی از شهرهای کشور اسپانیا به دنیا آمد. وی تحصیلات خود را در فرانسه به پایان رساند. او نزد پدرش که استاد نقاشی بود به آموختن صورت‌گری پرداخت و در سال 1903 مقیم پاریس شد. در سال‌های 1906 و 1910، به اتفاق ژرژ برك مکتب كوبیسم را پایه‌گذاری کرد. ژرژ برك، از نخستین کسانی بود که سنجاق و میخ را با هم توأم نمود و پیکاسو تخته و چیزهای دیگری را هم به آن افزود. پیکاسو در سبک خود شهرت فراوانی به دست آورد و پیروان فراوانی کسب كرد. پیکاسو بیشتر عمر خود را در فرانسه به سر برد.

او در مجسمه‌سازی، قلم‌زنی، حكاكی روی چوب استاد بود. آخرین دورۀ کاری پیکاسو دوره سورئالیستی بود که از 1924 آغاز ‌شد. ولی همیشه فاصله‌اش را با سورئالیست‌ها حفظ کرد.

پابلو پیكاسو در 8 آوریل 1973 در فرانسه از دنیا رفت.

آثار: دو خواهر، سودایی، اتوکش، پسرک با پیپ، زن با آینه، مرد با گوسفند، گرنیکا

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物