• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 مارسل رایش - رانیکی

مارسل رایش - رانیکی

Marcel Reich-Ranicki

نقل قول روز:

"انتظار برای یک ادبیات تازۀ آلمانی، مانند بخش آغازین یک والس است. آدم می‌شنود: هوم – تا – تا، هوم – تا – تا و از خود می‌پرسد، پس آهنگ کی آغاز می‌شود؟"

رایش - رانیکی, مارسل; Marcel Reich-Ranicki - منتقد لهستانی – آلمانی - 1920 - زندگینامه

Share on facebook

اسكار وایلد

 اسكار وایلد
وایلد; اسكار
Oscar Wilde
نويسندۀ ايرلندی
تاریخ تولد - وفات: 1854-1900

اسكار وایلد، شاعر، داستان‌پرداز و نمایشنامه‌نویس ایرلندی در 18 اكتبر 1854 در دوبلین متولد شد. پدرش چشم‌پزشک و مردی بافرهنگ و ادب دوست و مادرش شاعر و مترجم آثار الکساندر دوما و لامارتین بود. تحصیلات خود را ابتدا در ترینیتی کالج دوبلین، سپس در آکسفورد انجام داد.

وایلد در 1878 در لندن اقامت گزید و اولین دیوانش را در 1881 انتشار داد، پس از آن به امریکا سفر کرد و درباره اصول زیبایی‌شناسی در ایالت‌های مختلف سخنرانی‌های بسیار موفقی ایراد كرد. در 1882 در پاریس مقیم شد. بعد از آن دورۀ كار و موفقیت وی فرا رسید، اما پیروزی‌هایش تأثیر مطلوبی در زندگی او نگذاشت. وی که در 1884 ازدواج کرده بود، پس از اولین بارداری همسرش، از کانون خانوادگی نفرت یافت و با جوانی به نام آلفرد داگلس رابطه برقرار کرد. پدر آلفرد، وایلد را به انحراف جنسی متهم کرد و مانع معاشرت پسرش با او گشت. وایلد بر ضد او اقامه دعوی کرد، اما دادگاه او را به جرم اغفال پسران نابالغ به دو سال زندان با کار محکوم ساخت. وایلد از 1895 تا 1897 در زندان ریدینگ به سر برد و به هنگام آزادی از زندان از نظر جسمی ، روحی و مالی با ورشکستگی کامل روبه‌رو بود. وایلد سال‌های آخر عمر را با نام مستعار در فرانسه زندگی كرد.

اسكار وایلد در 30 نوامبر 1900 در پاریس از دنیا رفت.

آثار: ابوالهول بی‌قرار، از اعماق، بالاد زندان ریدینگ، خانۀ‌ انار، زن بی‌اهمیت، سالومه

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物