• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

فرانسیس بیکن

 فرانسیس بیکن
بیکن; فرانسیس
Francis Bacon
سیاستمدار و فیلسوف انگلیسی
تاریخ تولد - وفات: 1561-1626

فرانسیس بیکن در 26 ژانويه 1561 در لندن متولد شد. پدر او بیست سال اول سلطنت ملكه اليزابت مهردار سلطنتی بود.

بیكن در دوازده سالگی بیکن را به كالج ترينيتيی كمبریج فرستادند، ولی پس از سه سال آنجا را ترک کرد. در شانزده سالگی در سفارت انگلیس در پاريس مأموریتی به وی پیشنهاد شد. پدر او در سال 1579 از دنیا رفت.

در 1883 از تانتون به نمایندگی مجلس انتخاب شد. چند سال بعد لرد اسکس دوست بیکن توطئه‌ای بر ضد ملکه ترتیب داد تا او را زندانی کند و جانشینش را به تخت بنشاند . بیکن در نامه‌ای او را از این عمل واداشت و به او نوشت که تا ابد به ملکه وفادار است. اسکس در پی توطئه‌ای نافرجام بر ضد الیزابت زندانی شد تا اینکه موقتاً آزاد گردید، وی دوباره به جمع نیرو پرداخت و با قوای خود به سوی لندن حرکت کرد. بیکن به خشم تمام بر ضد اسکس قیام کرد و در این میان عضو دیوان عالی کشور گردید. اسکس دوباره گرفتار شد و او را به اتهام خیانت به محاکمه کشیدند. او مجرم شناخته شد و محکوم به مرگ گردید. شرکت بیکن در محاکمه اسکس او را تا مدتی منفور ساخت.

بیكن در 45 سالگی ازدواج کرد و در 1598 به جهت قرض‌هایش به زندان افتاد. در 1606 مشاور قضایی سلطنتی گردید ودر 1613 معاون دادستان کل شد و در 1618 در 57 سالگی بالاخره به مقام مهردار سلطنتی رسید.

بیكن در 9 آوریل 1626 در هایگیت از دنیا رفت.

آثار: آتلانتيس نو، ارغنون جديد يا اصول تربيت طبيعت، سيلوت سيلواروم

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物