• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"گیراندو برونو فقیهی بود كه به جرم جادوگری سوزانده شد. چون ادعا كرده بود كه زمین دور خورشید می‌چرخد. وقتی توماس استونسون لوكوموتیو را كشف كرد، ریاضی‌دان‌های «خردمند!» ثابت كردند كه قطار روی ریل‌های صاف، هرگز نمی‌تواند بار جابه‌جا كند، چون چرخ‌ها بیهوده خواهند چرخید. داستان بدبین‌ها طولانی است. اگر كسی پا در راه تازه‌ای بگذارد، باید آمادۀ دفاع از نظریۀ خود و استدلال باشد."

ناشناس, ; - -

Share on facebook

ادیت اشتاین

 ادیت اشتاین
اشتاین; ادیت
Edith Stein
فیلسوف كاتولیك آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1891-1942

ادیت اشتاین، فیلسوف و راهبۀ آلمانی، در 12 اکتبر 1891 در برسلا به دنیا آمد. او کوچک‌ترین فرزند یک خانوادۀ یهودی ارتدکس بود که یازده فرزند داشتند. در سن چهارده سالگی مدرسه را رها کرد و یک سال در هامبورگ نزد خواهر خود ماند. به دلیل تندروی‌های مذهبی خانواده، از مذهب روگردان شد. مادرش که خیلی زود بیوه شده بود، امکان ادامۀ تحصیل را برای فرزندان خود به وجود آورد. به این ترتیب ادیت در دانشگاه‌های برسلا، گوتینگن و فرایبورگ، به تحصیل در رشته‌های فلسفه و تاریخ پرداخت. پس از دریافت درجۀ دکتری در 1916 تا 1918 دستیار علمی استاد راهنمای خود، ادموند هوسرل در فرایبورگ شد. گرچه او مدرک دکتری خود را گرفت، ولی اجازه نیافت به درجۀ پروفسوری دست یابد. ادیت اشتاین در 1932 به مذهب کاتولیسم گروید. در 1933 نامه‌ای به پاپ پیوس ششم نوشت و از او خواست، در رابطه با تعقیب یهودیان توسط نازی‌ها اعتراض کند. البته واتیکان هرگز جوابی به نامۀ ‌اشتاین نداد و در این رابطه هم موضع مخالف نگرفت. با وجودی که ادیت اشتاین قبل از تعقیب یهودیان توسط نازی‌ها از دین یهودیت بازگشته بود، اهمیتی به این موضوع داده نشد. البته خود اشتاین هم در وصیت‌نامه‌ای نوشته بود که دوست ندارد امتیازی بیشتر از دیگران نصیب او شود. ادیت ورزا اشتاین در 26 ژوئیه 1942 بازداشت و به اردوگاه اسیران منتقل شدند.

در 1987 پاپ یوهانس پاول دوم، او را آمرزیده خواند. در 1998 او را قدیس خواندند و روز 9 اکتبر را روز یادبود وی نام نهادند.

ادیت اشتاین در 9 اوت 1942 در اردوگاه اسیران آشویتس – بیرکنا از دنیا رفت.

آثار: در بارۀ مشکل هم‌دردی، بالاخره جاودان شدن، علم صلیب

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物