• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"زنی به دوست خود گفت: «پسرم خیلی به فکرم من است. هر هفته برایم گل می فرستد!» دیگری جواب داد: «پسر من هم دائم در فکر من است. هر هفته که به مطب روان‌پزشکش می‌رود، فقط در مورد من صحبت می‌کند!»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

یوزف وایتسن‌باوم

 یوزف وایتسن‌باوم
وایتسن‌باوم; یوزف
Joseph Weizenbaum
ریاضی‌دان آلمانی - آمریكایی
تاریخ تولد - وفات: 1923-2008

یوزف وایتسن‌باوم، دانشمند آلمانی – آمریکایی، در 8 ژانویه 1923 در برلین به دنیا آمد. پدرش پوست‌فروش بود. وی در برلین به دبیرستان رفت، اما در نیمه‌های دهۀ 30 به دبیرستان پسرانۀ یهودیان منتقل گردید. خانوادۀ وی در 1936 از برمن به آمریکا مهاجرت کرد. وایتسن‌باوم از 1941 در آنجا ابتدا به تحصیل در رشتۀ ریاضی در دانشگاه وین استیت در دترویت پرداخت. در 1942 تحصیلات خود را رها کرد و به بخش هواشناسی نیروی هوایی آمریکا فراخوانده شد.

از 1946 مجدداً به تحصیلات خود ادامه داد و سپس دستیار علمی دپارتمان ریاضیات شد. وایتسن‌باوم از 1952 تا 1963 مهندس سیستم کارخانجات جنرال الکتریک بود و در همان زمان در ساخت اولین طرح‌های سیستم کامپیوتری در بانک‌ها شرکت داشت. 1963 در انستیتوی تکنولوژی ماساچوست و از 1970 به عنوان پروفسور علم کامپیوتر مشغول به کار بود. یکی از تحقیقات او به ARPAnet راه یافت که از پیشگامان اینترنت بود.

وایتسن‌باو در دوران کار در ام‌آی‌تی از شرکت و همکاری برای توسعه و پیشرفت سلاح و سیستم‌های تسلیحاتی خودداری کرد و همواره عقایده منتقدانه در رابطه با جنگ ویتنام داشت. وی همچنین در تظاهرات علیه این جنگ هم شرکت می‌کرد.

از 1966 مجدداً در منطقۀ مرکزی برلین زندگی می‌کرد که در نزدیکی محل زندگی دخترش و خانۀ پدری قدیمی او قرار داشت.

یوزف وایتسن‌باوم در 5 مارس 2008 در گروبن،‌ در نزدیکی برلین از دنیا رفت.

آثار: قدرت کامپیوتر و ضعف عقل، آیا کامپیوترها انسان‌های بهتری هستند؟، شناخت و اطلاعات، قدرت کامپیوتر و جامعه، در بارۀ رفتار در شبکه

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物