• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 هاینس اسكار فِتِر

هاینس اسكار فِتِر

Heinz-Oskar Vetter

نقل قول روز:

"من اصلاً به دارایی علاقه‌ای ندارم. چیزی كه برایم جالب است، حقی است كه در مقابل دارایی در اختیار دارم."

فِتِر, هاینس اسكار; Heinz-Oskar Vetter - مدیر آلمانی - 1917-1990

Share on facebook

فریدريش ویلهلم نیچه

 فریدريش ویلهلم نیچه
نیچه; فریدريش ویلهلم
Friedrich Wilhelm Nietzsche
فيلسوف آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1844-1900

فریدریش ویلهلم نیچه در 15 اكتبر 1844 در  روكن در نزدیكی لوتسن در پروس به دنیا آمد. پدر فردریش یك كشش لوتری بود و اجداد مادری او نیز همگی کشیش بودند. فریدریش یك خواهر و یك برادر كوچك‌تر به نام الیزابت و ژوزف داشت. در پنج سالگی پدر خود را از دست داد و به همراه مادر، خواهر، مادربزرگ و دو عمه‌اش زندگی می‌کرد. این محیط زنانه و مذهبی بعدها تأثیر عمیقی بر نیچه گذاشت. نیچه از 12 سالگی شروع به سرودن شعر کرد.

پس ازعید پاک 1865 تحصیل در رشته الهیات را رها كرد. در 23 سالگی به خدمت نظام برای جنگ فرانسه و پروس فرا خوانده‌شد. در ماه مارس 1868 به دلیل مجروحیت، خمدت نظامی او پایان یافت و درنتیجه به عنوان پرستار در پشت جبهه گماشته شد.

نیچه از 1869 تا 1879 و پیش از اینكه دكتری خود را بگیرد، استاد کرسی واژه‌شناسی کلاسیک در دانشگاه بازل مشغول به كار بود. بعدها مدرک دکتری را بدون امتحان از جانب دانشگاه لایپزیگ دریافت کرد. در همان دوران بود كه با واگنر آشنا شد.

در سال ۱۸۶۹ نیچه شهروندی پروسی خود را ملغی کرد و تا پایان عمرش بی سرزمین ماند. او در حالی که در آلمان، سوئیس و ایتالیا سرگردان بود و در پانسیون زندگی می‌کرد، بخش عمده‌ای از آثار معروف خود را آفرید. فریدریش نیچه پس از سالها آمیختن با دنیای فلسفه و بحث و جدال و ناکامی عشقی‌اش، ده سال پایان عمرش را در جنون به سر برد و در زمانی که آثارش با موفقیتی بزرگ روبه رو شده بودند، آنقدر از سلامت ذهنی بهره نداشت تا از آنها لذت ببرد. سرانجام در سال 1889 به دلیل ضعف و سردردهای شدید مجبور به استعفا از دانشگاه و رها کردن کرسی استادی شد.

فریدریش ویلهلم نیچه در 25 اوت 1900 در وایمار از دنیا رفت.

آثار: استحالۀ همۀ ارزش‌ها، انسانی، زیادی انسانی، تبارشناسی اخلاق، چنین گفت زرتشت، حكمت شادان، ضد مسیح، فراسوی نیك و بد، نیچه در برابر واگنر

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物