• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"زنی به دوست خود گفت: «پسرم خیلی به فکرم من است. هر هفته برایم گل می فرستد!» دیگری جواب داد: «پسر من هم دائم در فکر من است. هر هفته که به مطب روان‌پزشکش می‌رود، فقط در مورد من صحبت می‌کند!»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

هرمان یوزف آبز

 هرمان یوزف آبز
آبز; هرمان یوزف
Hermann Josef Abs
بانكدار آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1901-1994

هرمان یوزف آبز، بانکدار آلمانی، در 15 اکتبر 1901 در بن به دنیا آمد. وی در یک خانوادۀ کاتولیک رشد کرد. پس از اخذ دیپلم در دبیرستان دولتی در بن، دورۀ کارآموزی بانکداری را در بانک خصوصی لوئیس دیوید آغاز کرد و بعد هم در رشته‌های علم اقتصاد و حقوق در دانشگاه بن شروع به تحصیل نمود. بعد از یک ترم مجبور به ترک تحصیل شد، زیرا خانواده‌اش قادر به تأمین مخارج تحصیل او نبود. از حدود 1923 در بانک‌های مختلفی از جمله در کلن، آمستردام، انگلستان، آمریکا و آمریکای لاتین کار می‌کرد.

آبز در 1928 با اینس شنیتسلر ازدواج کرد و آن زوج صاحب دو فرزند شد. در 1938 رئیس هیئت مدیرۀ بانک آلمان شد. به دلیل تجاربش در خارج از کشور و آشنایی با زبان‌های خارجی، مسئول ارتباطات خارجی این بانک گردید. در 1941 رئیس هیئت مدیرۀ کارخانجات پیتلر شد که تولید کنندۀ سیستم‌های تسلیحاتی و مهمات بود. در 1942 بیشتر کارگران این کارخانه را اسیران جنگی تشکیل می‌داد. البته او در تمام عمر خود، عضو هیچ حزبی نبود. در 1943 حزب نازی‌ها او را اخراج کرد. آبز همواره ارتباط خود را با اعضای جنبش مقاومت تکذیب کرده بود، اما با برخی از آنها آشنایی داشت.

آبز مشاور اقتصادی کنراد آدنوار، صدراعظم آلمان و همچنین از 1968 تا 1970 رئیس هیئت مدیرۀ کارخانجات کروپ بود.

هرمان یوزف آبز، جوایز زیادی از کشورهای دیگر از جمله اتریش، واتیکان، آرژانتین، شیلی، آفریقای جنوبی، اردن و طبعاً آلمان دریافت کرد.

هرمان یوزف آبز در 5 فوریه 1994 در باد زودن اُم تائونوس از دنیا رفت.

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物