• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"گیراندو برونو فقیهی بود كه به جرم جادوگری سوزانده شد. چون ادعا كرده بود كه زمین دور خورشید می‌چرخد. وقتی توماس استونسون لوكوموتیو را كشف كرد، ریاضی‌دان‌های «خردمند!» ثابت كردند كه قطار روی ریل‌های صاف، هرگز نمی‌تواند بار جابه‌جا كند، چون چرخ‌ها بیهوده خواهند چرخید. داستان بدبین‌ها طولانی است. اگر كسی پا در راه تازه‌ای بگذارد، باید آمادۀ دفاع از نظریۀ خود و استدلال باشد."

ناشناس, ; - -

Share on facebook

یوهان گاتفرید زویمه

 یوهان گاتفرید زویمه
زویمه; یوهان گاتفرید
Johann Gottfried Seume
نویسندۀ آلمانی
تاریخ تولد - وفات: 1763-1810

یوهان گاتفرید زویمه، نویسنده و شاعر آلمانی، در 29 ژانویه 1763 در پوزرنا به دنیا آمد. وی در همان روستا به مدرسه رفت و در ضمن در مدرسۀ لاتین مدیر دبیرستان هم درس می‌خواند. در 81/1780 در دانشگاه لایپزیک در رشتۀ الهیات تحصیل کرد و 1781 در راه رفتن به پاریس، توسط ژاندارم‌ها برای خدمت سربازی دستگیر شد. دوک منطقۀ هسن – کاسل او را به انگلستان سپرد تا در جنگ استقلال آمریکا شرکت کند. در 1782 به کانادا رفت، ولی مجبور نشد در هیچ جنگی شرکت کند. وی شیفتۀ طبیعت این کشور شد و بارها در اشعار خود آن را تحسین کرد. در 1783 او را به برمن بازگرداندند. زویمه چندین مرتبه تلاش کرد از ارتش فرار کند و در معرض خطر اعدام قرار گرفت. با پادرمیانی یک سروان او را زندانی کردند. پس از آزادی در 1789 تا 1792 در رشته‌های فلسفه، مردم‌شناسی و تاریخ دانشگاه لایپزیک تحصیل کرد. سپس تحصیلات خود را تا مقطع دکتری ادامه داد و بعد معلم سرخانه شد. زویمه از 1797 تا 1801 ویراستار دوست خود شد که ناشر بود. از 1801 دو سفر طولانی انجام داد. تأثیراتی را که از سفرهایش می‌گرفت، در آثارش منعکس می‌کرد. زویمه را یک نویسندۀ سفرنامه، فرهنگی و تاریخی می‌دانند. مدارس و خیابان‌های متعددی در اتریش به نام زویمه است. همچنین از 2001 جایزه‌ای به نام یوهان گاتفرید زویمه وجود دارد که هر دو سال به آثار برجستۀ ادبی اعطا می‌شود.

یوهان گاتفرید زویمه در 13 ژوئن 1810 در تپلیتس از دنیا رفت.

آثار: گردش به ساراکوس، اشعار، تابستان من، زندگی من، از دنیای من

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物