• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

دموستنس

  دموستنس
دموستنس;
Demosthenes
سخن‌ور و سياستمدار رمی
تاریخ تولد - وفات: 384-322 پيش از ميلاد مسيح

دموستنس، مشهورترین سخنران یونانی، در سال 384 پیش از میلاد مسیح به دنیا آمد. پدر خود را خیلی زود از دست داد و براساس گفته‌های سیسرو و کینتیلیان، افلاطون معلم او بوده است.

او لکنت زبان داشته و برای رفع آن، هنگام سخن گفتن دانهٔ شنی در دهان نگه می‌داشته است. البته تمرین بسیار هم می‌کرد و متن‌های طولانی را از بر می‌نمود. سخنرانی‌های دموستنس را خردمندانه و دلاورانه می‌دانند. نخستین سخنرانی وی در بیست‌ سالگی ایراد شد. او در آغاز به خواندن سخنرانی‌های سخنرانان برجسته پیشین و حرفۀ وکالت پرداخت. همچنین به سیاست هم علاقمند بود. اولین سخنرانی خود را در سال 354 پیش از میلاد مسیح انجام داد. دموستنس پربارترین سال‌های زندگی خود را وقف ایستادگی و مقاومت در برابر سلطه‌جویی مقدونیه نمود. او کوشید تا سرافرازی را به آتن بازگرداند و همشهریانش را در برابر فیلیپ دوم مقدونی، پادشاه مقدونیه متحد کند. ولی موفق نشد و فیلیپ در راستای گرایش به گسترش مرزهای جنوبی کشورش، همۀ ‌شهرهای یونانی را رام خود ساخت. با مرگ فیلیپ، دموستنس تلاش کرد آتنی‌ها را علیه مقدونیه بشوراند، ولی این شورش با واکنش تند اسکندر کبیر، فرزند و جانشین فیلیپ همراه شد. پس از اسکندر، جانشین او آنتیپاتر، با شورشی دیگر روبه‌رو شد که دموستنس آن را سازماندهی کرده بود. وی سپاهیان خود را برای سرکوبی این شورش گسیل‌ داشت و این بار دموستنس دست به خودکشی ‌زد. سیسرو او را سخنرانی تمام‌عیار می‌دانست که هیچ نقصی نداشت. کینتیلیان هم او را استاندارد سخنرانی و سخنران سخنرانان می‌دانست.

دموستنس در سال 322 پیش از میلاد مسیح در کالائوریا از دنیا رفت.

سخنرانی‌ها: اولین سخنرانی علیه فیلیپ، دومین سخنرانی علیه فیلیپ، در بارۀ صلح، سخنرانی علیه تیموکراتس، سخنرانی در بارۀ تاج و تخت

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物