• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

کيم کاسالی

 کيم کاسالی
کاسالی; کيم
Kim Casali
كاشف جملات عشق يعنی...
تاریخ تولد - وفات: 1941-1997

کیم کاسالی، کاشف جملات عاشقانۀ «عشق یعنی...» با نام اصلی کیم گراو در 9 سپتامبر 1941 در اوکلند واقع در نیوزلند به دنیا آمد. در 19 سالگی کشور خود را ترک کرد تا سفری به دور دنیا انجام دهد. در 1967 و در 25 سالگی ساکن کالیفرنیا شد. در لس‌آنجلس و در یک کلوپ اسکی، با همسر آینده‌اش روبرتو آشنا شد. در همین دوران، وقایع جالبی را که در این کلوپ اتفاق می‌افتاد به صورت سیاه و سفید نقاشی می‌کرد و روبرتو هم مشوق او بود. او سری اول نقاشی‌های کارتونی «عشق یعنی...» را در 1968 برای روبرتو کشید. کیم نقاشی‌های خود را در جیب حولۀ حمام یا روی صندلی اتومبیل روبرتو می‌گذاشت و به این وسیله عشق خود را به او ابراز می‌کرد. بعدها روزانه نقاشی می‌کرد و تعداد آنها بسیار زیاد شد. روبرتو پنهانی نقاشی‌ها را برای نشریۀ لس‌آنلجس‌تایمز فرستاد که به مناسبت روز والنتاین در سال 1970 برای اولین مرتبه منتشر گردید. کیم و روبرتو هم در همان سال ازدواج کردند. پس از آن به انگلستان رفتند. کاسالی از 1975 با بیل آسپری، نقاش بریتانیایی کار می‌کرد. کیم نقاشی‌های سیاه و سفید و آسپری کارهای رنگی را انجام می‌داد. کیم هرگز خود را هنرمند نخواند و سه سال تمام این نقاشی‌ها را فقط برای سرگرمی‌ می‌کشید. نقاشی‌های کارتونی کیم در نشریات 50 کشور چاپ و به 26 زبان ترجمه شد. کارتون‌های سری «عشق یعنی...» روی فنجان، تی‌شرت، تقویم، کارت پستال، کتاب‌های آشپزی و حتی پوستۀ آدامس (در ایران ما این سری کارتون‌ها را از روی پوسته‌های آدامس می‌شناسیم) چاپ می‌شد.

کیم کاسالی و روبرتو صاحب دو پسر شدند. همسر او در 1976 از دنیا رفت. کاسالی با کمک اسپرم منجمد شدۀ شوهرش، مجدداً حامله شد و در 1977 سومین پسر خود را به دنیا آورد.

پس از مرگ زودهنگام کاسالی در سن 55 سالگی، پسر بزرگ او استفانو، کار مادر را ادامه داد.

کیم کاسالی در 15 ژوئن 1997 از دنیا رفت.

آثار: مجموعه جملات و کارتون‌های «عشق یعنی...»

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物