• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 مارسل رایش - رانیکی

مارسل رایش - رانیکی

Marcel Reich-Ranicki

نقل قول روز:

"انتظار برای یک ادبیات تازۀ آلمانی، مانند بخش آغازین یک والس است. آدم می‌شنود: هوم – تا – تا، هوم – تا – تا و از خود می‌پرسد، پس آهنگ کی آغاز می‌شود؟"

رایش - رانیکی, مارسل; Marcel Reich-Ranicki - منتقد لهستانی – آلمانی - 1920 - زندگینامه

Share on facebook

نورمن میلر

 نورمن میلر
میلر; نورمن
Norman Mailer
نویسندۀ آمریكایی
تاریخ تولد - وفات: 2007-1923

نورمن میلر، نویسندۀ آمریکایی، در 31 ژانویه 1923 در نیوجرسی به دنیا آمد. وقتی 9 ساله بود، خانوادۀ آنها به نیویورک نقل‌مکان کرد. در آنجا چنان شاگرد ممتازی بود که توانست در 16 سالگی در رشتۀ مهندسی پرواز دانشگاه هاروارد نام‌نویسی کند. در دانشگاه هاروارد ابتدا به خاطر طرز لباس‌ پوشیدن خاصش مورد توجه قرار گرفت. میلر پس از مطالعۀ آثار جان اشتاین‌بک، جیمز تی. فارلز و جان دوس پاسوس، بیشتر و بیشتر به ادبیات علاقمند شد. او برای خود تکلیفی معین کرد که براساس آن باید روزی 3000 کلمه می‌نوشت تا به این وسیله، عادات بد نوشتن خود را از دست بدهد. در 1943 مدرک مهندسی خود را گرفت و در 1944 وارد خدمت سربازی شد. در این بین هم یک رمان نوشت که منتشر نشد و در 1944 با همسر اول خود، بی سیلورمن ازدواج کرد.

میلر اولین تجارب خود را به عنوان یک سرباز در جبهۀ پاسیفیک‌،‌ در رمان برهنه‌ها و مرده‌ها منعکس کرد که با موفقیت زیادی روبه‌رو شد. خشونت و اختلالات روانی در مسائل جنسی، از محورهای اصلی آثار او هستند. او در 1955 و در کنار دنیل وولف و ادوین فنچر، از بنیان‌گذاران نشریۀ هفتگی دِ ویلیج وویس بود که در نیویورک منتشر می‌شد. در این نشریه در کنار تحلیل‌های سیاسی، اخبار فرهنگی هم می‌نوشت. در 1960 همسر دوم خود، آدل مورالس را با یک چاقوی جیبی، به شدت مجروح کرد. میلر به بوکس علاقۀ زیادی داشت و از درگیرهای فیزیکی ابایی نداشت. وی که به لحاظ سیاسی، بیشتر تمایل به چپ‌گرایی داشت، به شدت جامعۀ آمریکا را مورد انتقاد قرار می‌داد. در 1969 برای گزارشی که در بارۀ مخالفت آمریکایی‌ها با جنگ ویتنام نوشت، جایزۀ پولیتزر را دریافت کرد. میلر در 1980 یک بار دیگر این جایزه را از آن خود کرد. همچنین زندگی‌نامۀ مریلین مونرو، پابلو پیکاسو و لی هاروی اوسوالد را هم نوشت.

میلر یک مرتبه خود را نامزد شهرداری نیویورک کرد که موفق نشد و در دهۀ 80 قرن بیستم میلادی هم رئیس انجمن پن آمریکا بود. البته در 1968 هم به عنوان کارگردان فیلم ظاهر شد. در 1999 اقدامات ناتو در جنگ کوزوو را محکوم کرد. او در سال 2005 آرشیو خصوصی خود را که شامل بیش از 10000 نامه، داستان‌ها منتشر نشده و دست‌نوشته‌هایش بود به دانشگاه تگزاس داد و در مقابل آن دو و نیم میلیون دلار دریافت کرد. میلر روی هم رفته شش مرتبه ازدواج کرد و صاحب نه فرزند شد.

نورمن میلر در 10 نوامبر 2007 در نیویورک از دنیا رفت.

آثار: برهنه‌ها و مرده‌ها، چرا در ویتنام هستیم؟، رؤیای آمریکایی، مردان خشن نمی‌رقصند

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物