• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"ساعت خود را به من نشان بده، تا به تو ‌بگویم كه ساعت چند است!"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

اسکار کوکوشكا

 اسکار کوکوشكا
کوکوشكا; اسکار
Oskar Kokoschka
نقاش اتریشی
تاریخ تولد - وفات: 1886-1980

اسکار کوکوشکا، نقاش، گرافیست و نویسندۀ اکسپرسیونیست اتریشی، در 1 مارس 1886 در پوشلارم به دنیا آمد. خانوادۀ آنها در 1887 به وین نقل‌مکان کرد. برادر بزرگ‌تر او گوستاو در همین سال از دنیا رفت. وی ابتدا به مدرسه‌ای در وین رفت و آثار اولیه و آب‌رنگ او در همین دوران خلق شد. از 1905 تا 1909 به مدرسۀ هنر وین رفت. در آنجا بود که تحت‌تأثیر آثار وینسنت ونگوگ قرار گرفت.
در 1910 به برلین نقل‌مکان کرد و در آنجا برای نشریۀ هنری طوفان، مشهورترین طرح‌های خود را برای درام قاتلین، امید زنان، ارائه داد. وی در 1911 به وین بازگشت و در نمایشگاه اتحادیۀ هنرمندان، 25 تابلوی خود را به نمایش گذاشت. در همان سال با الما مالر دوست شد و از 1912 با او زندگی می‌کرد. عشق ناکام او به مالر، موجب خلق نقاشی‌های مهمی شد. در 1914 آلما مالر حامله شد و برخلاف میل کوکوشکا بچه را سقط کرد. همین موضوع باعث شد که آنها یک جدایی زودتر از موعد و بسیار سخت داشته باشند. کوکوشکا داوطلب شرکت در جنگ اول جهانی شد و در آنجا از ناحیۀ سر و به شدت مجروح گردید.
در 1917 به درسدن نقل‌مکان کرد و از 1919 تا 1926 پروفسور آکادمی هنر درسدن بود. در 1931 به وین بازگشت و نمایشگاه‌هایی در پاریس و وین داشت و برای مدتی بین این دو شهر در رفت و آمد بود. بالاخره در 1933 تصمیم گرفت برای همیشه در وین بماند، اما شرایط سیاسی و اجتماعی آن دوران و همچنین مرگ مادرش، او را وادار به فرار به پراگ کرد. در همانجا بود که با همسر آینده‌اش، اولگا پالکووسکا آشنا شد. کوکوشکا از مخالفین ناسیونال سوسیالیسم و هیتلر به شمار می‌آمد.
در 1937 اتحادیۀ اسکار کوکوشکا در پراگ پایه‌گذاری شد. کوکوشکا در 1938 مجدداً مجبور به فرار شد و این بار به انگلستان رفت. هم‌زمان ناسیونال سوسیالیست‌ها آثار او را به دلیل اینکه هنر استتار شده هستند، از تمام موزه‌ها برداشتند. کوکوشکا از 1946 تبعۀ انگلستان شد و تازه در 1975 تابعیت مجدد اتریش را پذیرفت.
وی جوایز و مدال‌های زیادی از آن خود کرد. از جمله، جایزۀ بزرگ اتریش برای هنرهای آموزشی و جایزۀ لوئیز کورینت که کوکوشکا مبلغ آن را که 70000 شیلینگ بود به مؤسسۀ عفو بین‌الملل هدیه کرد. از دهۀ 60 قرن بیستم میلادی، شهر زالسبورگ جایزه‌ای به نام اسکار کوکوشکا دارد. همچنین شهاب آسمانی 21076 کوکوشکا هم براساس نام او است. در 1990 اتریش سکۀ 500 شیلینگی کوکوشکا را ضرب کرد.
اسکار کوکوشکا در 22 فوریه 1980 در مونتروی سوئیس از دنیا رفت.
تابلوها: طبیعت بی‌جان با آناناس، نگارۀ هروارت والدن، نگارۀ کارل اتلینگر، عروس باد، نگارۀ نقاش، قدرت موسیقی، پراگ، نگارۀ پروفسور تئودور هویس، بندر هامبورگ

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物