• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 فريدریش فون شیلر

فريدریش فون شیلر

Friedrich von Schiller

نقل قول روز:

"زندگی، جدی و هنر، شاداب است."

شیلر, فريدریش فون; Friedrich von Schiller - ادیب آلمانی - 1759-1805 - زندگینامه

Share on facebook

مارك توآین

 مارك توآین
توآین; مارك
Mark Twain
نویسندۀ آمریكایی
تاریخ تولد - وفات: 1835-1910

سیموئل لنگهورن کلمنس، مشهور به مارک توآین، نویسندۀ آمریکایی در 30 نوامبر 1835 در فلوریدا به دنیا آمد. پدرش قاضی بخش و تاجری کوچک بود. توآین در 12 سالگی پدر خود را از دست داد و مجبور شد در چاپ‌خانه‌های محلی پادویی کند. سپس در روزنامه‌ای که برادرش اوریون دایر کرده‌ بود، ابتدا حروف‌چین و سپس چاپ‌چی شد. صفحاتی از روزنامه به مقالات طنزآمیز اختصاص داشت که سمیوئل آنها را می‌نوشت و با امضای عجیب‌ و غریب چاپ می‌کرد. در 18 سالگی به سنت لوئیس رفت که بزرگ‌ترین شهر میسوری بود. سپس به نیویورک رفت و مدت کوتاهی در چاپ‌خانه‌های کوچک کار کرد. 2 تا 3 سال به شهرهای مختلف می‌رفت و در آنجا حروف‌چینی می‌کرد. از 1857 تا 1864 سوار بر کشتی بخار بر رودخانۀ می‌سی‌سی‌پی سفر کرد. در 1859 مجوز ناخدایی کشتی گرفت و در ضمن با امضاهای مختلف برای مجلات مقاله‌های طنز می‌نوشت.

با اولیوه لنگدن دختر یکی از صاحبان صنایع ثروتمند نیویورک ازدواج کرد. توآین به مدت بیست سال از 1875 تا 1894 شادترین و ثروتمندترین نویسنده بود و بهترین کتاب‌هایش را در این مدت نوشت. اما در نیمۀ دهۀ 1890 بدشانسی و مصیبت به سراغ او آمد. دختر جوانش سوزی، از دنیا رفت. خانم کلمنس که سال‌ها بیمار بود از دنیا رفت و کوچک‌ترین دخترش ناگهان در شب کریسمس فوت کرد. توآین 15 سال آخر عمرش را به نوشتن کتاب‌های جدی و چند کتاب طنز گذراند.

مارک توآین در 21 آوریل 1910 در ردینگ کنیتکت از دنیا رفت.

آثار: ماجراهای تام سایر، شاهزاده و گدا، ماجراهای هکلبری فین، بیگانۀ‌ مرموز

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物