• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

استانیسلاو یرژی لتس

 استانیسلاو یرژی لتس
لتس; استانیسلاو یرژی
Stanisław Jerzy Lec
نویسندۀ لهستانی
تاریخ تولد - وفات: 1909-1966

استانیسلاو یرژی لتس، نویسندۀ لهستانی در 6 مارس 1909 در لمبرگ، واقع در مرز اتریش – مجارستان به دنیا آمد. پدرش رئیس بانک بود. وقتی در 1914 ارتش روسیه وارد گالیسین شرقی شد، خانوادۀ آنها به وین فرار کرد. لتس از 1927 تا 1933 در لمبرگ، زبان لهستانی و حقوق خواند. سپس به ورشو رفت و در آنجا برای نشریات مختلف که برخی تمایلات چپ روشنفکرانه داشتند، شعر و هجویه می‌نوشت.

با آغاز جنگ دوم جهانی، مجدداً به لمبرگ رفت و در آنجا برای ادارۀ تبلیغات روسیه کار می‌کرد. در 1941 و با ورود نیروهای آلمانی دستگیر و به اردوگاه اسیران تارنوپول منتقل شد. در 1943 فرار کرد و در یک واحد ترجمه و تبلیغات روسی ارتش لهستان فعالیت می‌کرد. از 1949 تا 1950 به عنوان وابستۀ مطبوعاتی در وین مشغول به کار شد. ترجمۀ اشعار گوته، گریل‌پارسر، لسینگ، هاینه و مورگن‌اشترن، الهام‌بخش لتس در کارهایش بود.

استانیسلاو یرژی لتس در 7 ماه مه 1966 در ورشو از دنیا رفت.

آثار: رنگ‌ها، گردش یک بدبین، زندگی یک شعر طنز است، به آبل و کاین

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物