• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 تامس بیچم

تامس بیچم

Thomas Beecham

نقل قول روز:

"مهم‌ترین چیز در موسیقی این است که با هم آغاز کنیم و با هم به پایان برسانیم."

بیچم, تامس; Thomas Beecham - رهبر كنسرت انگلیسی - 1879-1961

Share on facebook

بيل گیتس

 بيل گیتس
گیتس; بيل
Bill Gates
صاحب شركت مایكروسافت
تاریخ تولد - وفات: 1955

ویلیام هنری گیتس، مشهور به بیل گیتس، کارخانه‌دار و برنامه‌ریز آمریکایی کامپیوتر، در 28 اکتبر 1955 در سیاتل به دنیا آمده است. گیتس در خانواده‌ای به دنیا آمد که سابقۀ زیادی در تجارت، سیاست و خدمات اجتماعی داشت. پدرش ویلیام هنری گیتس دوم، وکیل دادگستری و یکی از سرشناسان شهر سیاتل و مادر او آموزگار مدرسه و یکی از اعضای هیأت مدیرهٔ یونایتد وی اینترنشنال بود که در امور خیره نیز فعالیت داشت. او در 13 سالگی برنامه‌نویسی کامپیوتر را آغاز کرد.

در 1968 مدرسه تصمیم گرفت دانش آموزان را با پدیده‌ای تازه یعنی کامپیوتر آشنا کند. کامپیوترها هنوز بزرگ‌تر و گران‌تر از آن بودند که مدرسه بتواند خریداری کند. به همین منظور صندوقی را برپا کرد و از دانش‌آموزان خواست که برای اجارهٔ یک سال کامپیوتر کمک کنند. پول زیادی بیشتر از هزینهٔ اجاره یک سال جمع ‌شد، اما مدرسه جذابیت این غول الکترونیکی را برای بعضی از شاگردان دست‌کم گرفته بود. این شاگردان، بیل گیتس، پل آلن و چند نفر دیگر بودند، که همگی در حال حاضر از برنامه‌نویسان ارشد مایکروسافت هستند. او در 1973 وارد دانشگاه هاروارد شد. در سال دوم، دانشگاه را رها کرد تا تمام وقت خود را صرف مایکروسافت کند. همراه با پل آلن، شروع به ساخت نرم‌افزار برای کامپیوترهای خانگی کردند. وی در 1975 همراه با پل آلن، شرکت مایکرو سافت را پایه‌گذاری کرد. او صاحب 1.1 میلیارد سهام از مایکروسافت و به این ترتیب، رئیس هیئت مدیرۀ آن است. بیل گیتس در دنیا به‌ عنوان بنیانگذار تحول در رایانه‌های شخصی بسیار مشهور است.

ثروت وی را حدود 56 میلیارد دلار تخمین می‌زنند. به این ترتیب گیتس بعد از کارلوس سلیم هلو، کارخانه‌دار مکزیکی، دومین ثروتمند جهان است.

بیل گیتس در 1994 با ملیندا فرنچ ازدواج کرد که از کارمندان مایکرو سافت بود. این زوج صاحب سه فرزند هستند.

گیتس تمام منافع حاصل از دو کتاب خود را که با موفقیت بسیار هم روبه‌رو شدند،‌ به مؤسسات غیرانتفاعی اختصاص داد که استفاده از تکنولوژی در آموزش و افزایش مهارت‌ها را حمایت می‌کردند. گیتس همواره تلاش‌های خیرخواهانه متعددی را نیز تعقیب کرده و در این راستا بنیاد بیل و ملیندا گیتس را با سرمایه‌ای در حدود 29 میلیارد دلار در سال 2000  تأسیس کرده‌ است. این مؤسسۀ خیریه‌ از فعالیت‌های بشردوستانه در زمینه‌های بهداشت جهانی و آموزش حمایت می‌کند.

شرکت مایکرو سافت حدود 61 هزار کارمند در بیش از 102 کشور جهان دارد.

آثار: بیزنس در سرعت تفکر، راه پیش رو

而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物