• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

نقل قول روز:

"سلسلۀ موی دوست حلقۀ دام بلاست / هر که در این حلقه نیست فارق از این ماجراست / گر بزنندم به تیغ، در نظرش بی‌دریغ / دیدن او یک نظر، صد چو منش خونبهاست / گر برود جان ما در طلب وصل دوست / حیف نباشد که دوست، دوستر از جان ماست"

سعدی, ابو محمد مصلح بن عبدالله; - شاعر و نویسندۀ ایرانی - 585 یا 606- 691 هجری شمسی - زندگینامه

Share on facebook

ارزش - ناشناس

ارزش

ناشناس, ; - -

"روزی یك زن و شوهر تصمیم گرفتند كه سرویس چینی ماینسی خود را بفروشند. خریدار قیمت آن را 20000 مارك ارزیابی كرد. زن خوشحال شد. هنگام شستن ظروف، سر ظرف شكر از دستش افتاد و شكست. تكه‌های ظرف با همراه نامه‌ای به كارخانۀ چینی ماینس فرستاد و از آنها خواست كه در ظرف را برایش بفرستند. جوابی كه برایش آمد، او را متعجب كرد: «متأسفانه امكان تحویل سر ظرف شكر شما برای ما وجود ندارد. نه به این دلیل كه تمایلی به این كار نداریم،‌ بلكه چون در تمام جهان فقط دو سرویس از این مدل وجود دارد كه یكی از آنها متعلق به شماست. بنابراین بسیار خوشحال خواهیم شد كه سرویس شما را برای ارائه در نمایشگاه دائمی كارخانۀ خود بخریم.» در خاتمه هم مسئول كارخانه مبلغ 200000 مارك برای آن سرویس به آنها پیشنهاد كرده بود. نتیجه: چقدر امكان دارد كه با از بین رفتن چیزی، به ارزش آن پی ببریم؟ ارزش یك دوستی، ارزش یك زناشویی و..."

"دو زن در خیابان راه می‌رفتند و به قورباغه‌ای برخورد كردند. قورباغه گفت: «مرا ببوس تا مبدل به یك نجیب‌زادۀ ثروتمند شوم.» یكی از زنها قورباغه را برداشت و در كیف خود گذاشت. دیگری پرسید: «نمی‌خواهی آن را ببوسی؟» زن جواب داد: «نه، قورباغه‌ای كه حرف می‌زند، خیلی بیشتر ارزش دارد!»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 2 از 2
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物