• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

ابتدای كار - ناشناس

ابتدای كار

ناشناس, ; - -

"هری اس. ترومن در بهار سال 1945 جانشین رئیس جمهور وقت آمریكا روزولت شد كه به طور ناگهانی از دنیا رفت. خبرنگاری از او پرسید: «شما جانشین مرد مشهوری شده‌اید كه دوازده سال تمام رئیس جمهور آمریكا بود، آیا این كار مشكلی نیست؟» - «چرا، ‌اما وقتی سناتور شدم، سناتور همیلتون توصیه‌ای به من كرد.» - «چه توصیه‌ای؟» - «او مرا به گوشه‌ای كشید و گفت: «هری، شما در ماه‌های اول از خود خواهید پرسید كه چطور به اینجا آمده‌اید. بعداً فقط از خود می‌پرسید كه دیگران چطور به اینجا راه یافته‌اند؟»"

"به تازگی وارد یك كازینو شدم و شاهد گفت‌وگوی سرپرست كارمندان با معاون تازۀ خود بودم كه چگونگی رفتار با مشتریان را به او توضیح می‌داد: «رئیس، با صدای بلند خندیدن را نشانۀ صمیميتی احمقانه، خندۀ آرام را دلیلی بر غرور و نخندیدن را علامت حماقت و كودنی می‌داند. پس رفتار خود را بر همین اساس تنظیم كنید!»"

"رنه كلر اولین نمایندۀ دنیای فیلم بود كه در لیست جاودانگان آكادمی فرانسه پذیرفته شد. او در سخنرانی خود گفت: «این احساس بسیار مطبوعی است كه انسان حس كند در زمان زنده بودن خود جاودانه شده است!»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 3 از 3
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物