• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 يوهان گاتفريد فون هردر

يوهان گاتفريد فون هردر

Johann Gottfried von Herder

نقل قول روز:

"كسی كه می‌خواهد روی درخت میوه ببیند، باید ریشۀ آن را تقویت كند."

هردر, يوهان گاتفريد فون; Johann Gottfried von Herder - اديب آلمانی - 1774-1803 - زندگینامه

Share on facebook

ازدواج - ناشناس

ازدواج

ناشناس, ; - -

"مردی قصد عبور از یك خیابان را داشت. دستی او را ‌گرفت. ناگهان اتومبیلی به سرعت از كنار او رد شد. سر خود را تكان داد و از خیابان گذشت. كمی قبل از رسیدن به پیاده‌روی آن طرف خیابان، كسی او را هول داد. اتومبیلی به سرعت، از پشت سرش رد شد. مرد كه از وحشت می‌لرزید، نگاهش به یك كوتوله افتاد كه با خوشحالی به او نگاه می‌كرد. پرسید: «تو كه هستی؟» كوتوله جواب داد: «من فرشتۀ نگهبان تو هستم.» مرد یقۀ او را گرفت و با عصبانیت پرسید: «پدرسگ، پس وقتی ازدواج می‌كردم، كجا بودی؟»"

"هر مرد جوانی در آستانۀ ازدواج، به دنبال مرد با تجربه‌ای می‌گردد كه او را منصرف كند."

"دو مرد در كافه‌ای با هم آشنا می‌شوند و شروع به صحبت می‌كنند. اولی می‌گوید: «من قبل از ازدواج هیچ رابطه‌ای با همسرم نداشتم. شما چه؟» دیگری كمی فكر می‌كند و می‌گوید: «نمی‌دانم. نام همسر شما چیست؟»"

"مردی به خانه می‌آید. خوش‌خُلق نیست. خود را روی صندلی می‌اندازد و روزنامه را برمی‌دارد. همسرش می‌گوید: «باید از همسایه‌مان یاد بگیری. وقتی به خانه می‌آید، همسرش را در آغوش می‌كشد و می‌بوسد. چرا تو این كار را انجام نمی‌دهی؟» مرد فریاد می‌زند: «آخر من آن زن را هنوز اصلاً نمی‌شناسم!»"

"«مامان، چرا عروس، در روز عروسی لباس سفید می‌پوشد؟» - «چون سفید، رنگ شادی است.» - «پس چرا داماد لباس سیاه می‌پوشد؟»"

"ماریای عزیز،  یك ضرب‌المثل فرانسوی می‌گوید: «یك زن خوب،‌ به اندازۀ یك تاج ارزش دارد.» همان طور كه می‌دانی، ‌ادوارد هشتم، پادشاه انگلستان در دسامبر 1936 از تاج و تخت صرف نظر كرد تا بتواند با زنی كه دوستش دارد،‌ ازدواج كند. من هم اگر در این موقعیت بودم، به خاطر تو از تاج و تخت می‌گذشتم. آن را به تو هدیه می‌كردم تا در خانواده بماند."

"تا سال 1970 ، ناسا افراد مجرد را به فضا نمی‌فرستاد. برای این كار فقط از مردان متأهل استفاده می‌كردند، ‌زیرا اعصاب آنان آرام‌تر از مجردها بود."

"در یك كلیسا در برلین، تصویری از مصلوب شدن مسیح بالای محراب آویزان است. زیر تصویر، این كلمات به چشم می‌خورند: «پدر، آنان را ببخش، زیرا نمی‌دانند،‌ چه می‌كنند.» البته خادم كلیسا سعی می‌كند هنگام اجرای مراسم عقد، همیشه با گل روی این كلمات را بپوشاند."

"شخصی از سقراط پرسید كه آیا باید ازدواج كرد یا نه؟ فیلسوف جواب داد: «هر كاری هم كه انجام دهی،‌ بالاخره پشیمان خواهی شد.»"

"اگر یكی از برادران رایت كشته می‌شد یا حتی ازدواج می‌كرد، جهان باید مدت بیشتری در انتظار هواپیما می‌ماند."

123
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 10 از 21
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物