• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

دستیار - ناشناس

دستیار

ناشناس, ; - -

"یك پادشاه بسیار مقتدر در مشرق زمین، به بادمجان علاقۀ زیادی داشت. او از خوردن آن سیر نمی‌شد و حتی یك خدمتكار مخصوص داشت كه وظیفه‌اش فقط طبخ كردن بادمجان، بر طبق سلیقۀ پادشاه بود. پادشاه با شادی می‌گفت: «این بادمجان چقدر عالی است. چه ظاهر باشكوهی دارد. بادمجان بهترین غذای جهان است!» خدمتكار جواب می‌داد: «بله قربان.» روزی پادشاه از سر حرص به قدری بادمجان خورد كه حالش بد شد. احساس می‌كرد كه معده‌اش زیر و رو می‌شود و همین حالاست كه تمام بادمجان‌هایی را كه در عمرش خورده است بالا بیاورد. گفت: «دیگر هرگز لب به بادمجان نخواهم زد. اینها میوه‌های جهنم هستند و دیگر میل ندارم حتی چشمم به آنها بیفتد. حتی فكر كردن به آن هم حالم را به هم می‌زند. بادمجان مزخرف‌ترین چیزی است كه وجود دارد.» خدمتكار جواب داد: «بله قربان.» ناگهان پادشاه خشمگین شد و سر خدمتكار فریاد زد: «امروز ظهر كه از بادمجان تمجید می‌كردم،‌ با من موافقت كردی. حالا هم كه از بادمجان بد می‌گویم، باز هم با من موافقت می كنی. این كار تو چه معنایی دارد؟» - «ای پادشاه قدرتمند، من خدمتكار تو هستم نه بادمجان!»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 1 از 1
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物