• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

وكیل - ناشناس

وكیل

ناشناس, ; - -

"روزی خانمی كه وكیلش جریان محاكمه را به نفع او خاتمه داده بود، به وكیل گفت: «آقای وكیل، چطور می‌توانم زحمات شما را جبران كنم؟» وكیل مؤدبانه جواب داد: «خواهش می‌كنم! از زمانی‌كه فونیزی‌ها پول را كشف كردند، یك جواب بسیار ساده برای این سؤال شما وجود دارد!»"

"پتروس و شیطان مشاجرۀ شدیدی با هم داشتند. بالاخره پتروس، شیطان را تهدید كرد كه از او شكایت می‌كند. شیطان پوزخند زد و گفت: «جدی می‌گویی؟ وقتی در مقابل من قرار می‌گیری، پس از كجا می‌خواهی یك وكیل پیدا كنی؟»"

"كشیش زندان به یك زندانی گفت: «پسرم، شما چرا به اینجا آمده‌اید؟» مرد جواب داد: «بی‌تجربگی و جوانی مرا به اینجا كشاند.» كشیش جواب داد: «اما اگر اشتباه نكنم، شما بیش از شصت سال دارید.» - «شما اشتباه نمی‌كنید، ولی من در مورد وكیل خود حرف می‌زدم.»"

"کشیش زندان به یک زندانی که سال‌ها بود در زندان به سر می‌برد گفت: «و شما پسرم، چرا اینجا هستید؟» - «در اثر بی‌تجربگی جوانی.» - «اما اگر اشتباه نکنم، شما شصت و چند سال دارید.» - «شما اشتباه نمی‌کنید، اما من در بارۀ وکیل خود حرف می‌زدم.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 4 از 4
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物