• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

درستکاری - ناشناس

درستکاری

ناشناس, ; - -

"وقتی جنگ بین اسپانیا و ایالات متحده آغاز شد، ضروری بود كه با رهبر شورشیان ارتباط برقرار شود. نام او گارسیا بود و در كوه‌ها و جنگل‌های جزیرۀ كوبا اقامت داشت، اما هیچ‌كس از محل دقیق اقامت او اطلاعی نداشت. امكان فرستادن نامه و تلگراف هم وجود نداشت. اما رئیس جمهور آمریكا باید از همكاری او اطمینان می‌یافت. آن هم به سرعت! شخصی برای رئیس جمهور تعریف كرد: «مردی به نام رووان وجود دارد. او محل اقامت گارسیا را برای شما پیدا خواهد كرد. اگر كسی بتواند این كار را انجام دهد، فقط اوست!» رووان را به دفتر رئیس جمهور خواندند و نامه‌ای خطاب به گارسیا به او دادند. او نامه را گرفت، آن را در یك كیسۀ ضد آب قرار داد ودر جیب پیراهن خود گذاشت. او شبانه خود را با یك قایق به كوبا رساند، در جنگل ناپدید شد و بالاخره سه هفته بعد از طرف دیگر جزیره سردرآورد. او مسافت زیادی را در منطقۀ دشمن، پیاده طی كرد و بالاخره نامه را به گارسیا داد..."

"حتی كسی كه دائم شكست می‌خورد، قابل اعتماد است."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 2 از 2
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物