• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

تبلیغات - ناشناس

تبلیغات

ناشناس, ; - -

"تبلیغات = كوششی برای درآوردن پول از جیب كسانی كه پول ندارند، برای خريدن چیزهایی كه لازم ندارند تا بعد كسانی از آنها خوششان بیاید كه دوستشان ندارند."

"مرد نابینایی در یك بعد از ظهر آفتابی، در پارك شهر نشسته بود. روی تابلویی بر گردنش نوشته شده بود: «به یك نابینا كمك كنید!» اما فقط بعضی از عابرین پیاده سكه‌ای در دست او می‌گذاشتند. یك نابینای دیگر در بیست قدمی او نشسته بود. تقریباً تمام افرادی كه از كنارش رد می‌شدند، سكه‌ای در كلاه او می‌انداختند. برخی حتی یك اسكناس به او می‌دادند. گاهی هم بعضی كه از كنارش رد شده بودند، بدون اینكه پولی به او بدهند، بازمی‌گشتند تا به مرد نابینا كمك كنند. روی تابلوی مقابل او نوشته شده بود: «بهار است و من نابینا هستم!»"

"در یك خیابان در وین، چهار شیرینی‌فروشی وجود داشت كه با هم رقابت داشتند. اولی تابلویی جلوی مغازه‌اش زده بود با این مضمون: «بهترین شیرینی‌های وین.» تابلوی مقابل مغازۀ دوم: «بهترین شیرینی‌های اتریش.» را نشان می‌داد. مغازۀ سوم شیرینی‌های خود را: «بهترین شیرینی‌های جهان.» نامیده بود. مغازه‌دار چهارمی مقابل مغازه‌اش نوشته بود: «بهترین شیرینی‌‌های این خیابان.»"

"در یك سفر هوایی، روزنامه‌نگاری از فیلیپ ریگلی، مالك آمریكایی مشهورترین كارخانۀ آدامس‌سازی جهان پرسید: «آقای ریگلی، چرا تبیلغات خود را متوقف نمی‌كنید؟‌ تمام جهان، آدامس‌های شما را می‌شناسند و می‌خرند و شما می‌توانید با متوقف كردن تبیلغات، مقدار زیادی صرفه‌جویی كنید.» ریگلی در جواب او گفت: «ما اكنون به ارتفاع 6000 متری زمین رسیده‌ایم. آیا پیشنهاد می‌كنید كه من به كابین خلبان بروم و به او بگویم برای صرفه‌جویی در بنزین، موتور هواپیما را خاموش كند؟»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 4 از 4
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物