• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

سخنرانی - ناشناس

سخنرانی

ناشناس, ; - -

"مغز، عضوی از بدن است كه با تولد شروع به كار می‌كند و در لحظه‌ای كه شخص از جا برمی‌خیزد تا سخنرانی كند، از كار می‌افتد."

"اسکار وایلد، با کمال میل حرف می‌زد و بسیار سرگرم کننده صحبت می‌کرد. فقط یک اشتباه کوچک داشت. هرگز حرف خود را تمام نمی‌کرد. هنگامی که برای اولین مرتبه به پاریس رفت و در «کلوپ طنزنویسان» آنجا سخنرانی داشت، مجری او را چنین معرفی کرد: «مادامزه مسیوز، من این افتخار بزرگ را دارم که مسیو اسکار وایلد را به شما معرفی کنم. ایشان سخنران امشب و گمان کنم سخنران تمام شب هستند...»"

"مونسوتو بوتلسی، رئیس یک قبیله در آفریقای جنوبی است. وی بین 12 تا 29 مارس، ‌یازده روز تمام پشت تریبون پارلمان قبیله‌اش ایستاد و روی هم رفته 27.5 ساعت سخنرانی کرد."

"سخنرانی‌های همراه با طنز می‌توانند طولانی‌تر از سخنرانی‌های بدون طنز باشند، زیرا مغز و پاها به سرعت خواب نمی‌روند."

"قرار بود کنراد آدنوآر در پاریس سخنرانی کند. با کمال تعجب متوجه شد که در کنار هر بشقاب روی میز، یک نسخۀ ترجمه شده از سخنرانی او قرار داده شده است. بنابراین گفت: «خب خانم‌ها و آقایان، از آنجا که شما سخنرانی مرا به صورت مکتوب در اختیار دارید، می‌توانم در بارۀ چیز دیگری صحبت کنم.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 5 از 5
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物