• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

موعظه - ناشناس

موعظه

ناشناس, ; - -

"کشیشی در یک دیر برای راهبه‌ها موعظه می‌کرد: وقتی مسیح پس از مرگ، زنده شد اولین بار بر یک زن ظاهر گشت تا این خبر تازه حتی‌المقدور سریع‌تر پخش شود."

"یک کشیش می‌خواست موعظۀ خود را که به مناسبت عید گلریزان انجام می‌داد، با یک اتفاق خارق‌العاده به پایان برساند. تصمیم گرفت از روح‌القدس تمنا کند که به آن کلیسا نظری بکند. قرار شد در این بخش از موعظه، یک پسر بچه، کبوتری را از بالای کلیسا به داخل آن بفرستد. همه چیز طبق برنامه پیش رفت. سپس کشیش با صدایی که از هیجان می‌لرزید گفت: «آه ای روح‌القدس، بیا و نظری به ما بکن!» هیچ اتفاقی نیفتاد. یک بار دیگر مرد روحانی دست به آسمان بلند کرد و گفت: «روح‌القدس، نظری به ما بیندازۤ.» باز هم هیچ اتفاقی نیفتاد. ناگهان پسرک از آن بالا فریاد زد: «آقای کشیش، گربۀ همسایه روح‌القدس را خورد. می‌خواهید گربه را پایین بیندازم؟»"

"کشیش از پله‌های منبر خطابه بالا رفت و شروع به صحبت کرد: «مسیحیان عزیز، امروز موعظه لغو می‌شود، زیرا من چیز مهمی برای گفتن به شما دارم.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 3 از 3
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物