• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 هاینس اسكار فِتِر

هاینس اسكار فِتِر

Heinz-Oskar Vetter

نقل قول روز:

"من اصلاً به دارایی علاقه‌ای ندارم. چیزی كه برایم جالب است، حقی است كه در مقابل دارایی در اختیار دارم."

فِتِر, هاینس اسكار; Heinz-Oskar Vetter - مدیر آلمانی - 1917-1990

Share on facebook

پزشک - ناشناس

پزشک

ناشناس, ; - -

"خانم هنرپیشه‌ای برای سومین بار با یك پزشك ازدواج كرد. به خبرنگاران گفت: «بنویسید كه من بسیار خوشبخت هستم و در آینده هم فقط با پزشكان ازدواج می‌كنم!»"

"یك پزشك برای موفق بودن به سه چیز نیاز دارد: یك كلاه برای برانگیختن احترام، یك شكم بزرگ برای نشان دادن آبرو و هموروئید برای داشتن حالت همدردی با بیماران."

"روزی ارنست فون لیدن مدیر یكی ازمؤسسات ترك الكل برلین در حالی كه طبق معمول ملازمان زیادی در اطرافش بودند، كنار تخت یك بیمار رفت و از او پرسید: «شغل شما چیست؟» بیمار جواب داد: «موسیقی‌دان.» لیدن توضیح داد: «این موضوع آشكاری است كه نواختن سازهای بادی،‌ موجب خشكی شدید گلو می‌شود. طوری‌كه نوازنده از طریق نوشیدن كه اكثراً نوشیدنی‌های الكلی است، قادر خواهد بود كه به كار خود ادامه دهد. شما كدام یك از سازهای بادی را می‌نوازید؟» بیمار پاسخ داد: «ویلن‌سل.»"

"در گذشته قانونی در چین وجود داشت كه براساس آن پزشكان موظف بودند در صورت فوت یك بیمار خود، یك‌ فانوس اضافه بیرون در خانه‌شان آویزان كنند. یك مرد چینی كه همراه همسر بیمار خود وارد یك شهر شده بود،‌ به دنبال یك پزشك می‌گشت تا همسرش را مداوا كند. در مقابل منزل هر پزشك، تعداد زیادی فانوس‌ دید و به شدت متاثر شد. بالاخره در مقابل منزل یك پزشك چشمش به پنج فانوس افتاد. با شادی در زد و از مرد دانشمند خواست كه همسرش را مداوا كند. در راه منزل با پزشك صحبت كرد و برای تعداد كم فانوس‌های جلوی در منزلش به او تبریك گفت. پزشك جواب داد: «این چیز عجیبی نیست. من تازه دیروز به این محله آمده‌ام.»"

"بیشتر از پزشكان پیر، الكلی‌های پیر وجود دارند."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 5 از 5
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物