• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

نوآوری - ناشناس

نوآوری

ناشناس, ; - -

"در 14 جولای 1881 اولین دفتر تلفن در برلین منتشر شد. نام آن را «دفتر 96 احمق» گذاشتند. مردم دلشان برای این 96 احمقی می‌سوخت كه گول این كلاه‌برداری آمریكایی یعنی تلفن را خورده بودند. وزیر پست هم به تمام شهرها پیشنهاد كرد، اگر 40 نفر برای خط تلفن نام نویسی كنند، به طور مجانی سرویس تلفن خارج شهری را هم به آن شهر می‌دهد. در شهر كلن فقط 36 نفر نام نویسی كردند. اگر كارخانجات و مراكز صنعتی از این پیشنهاد استقبال نكرده بودند،‌ شهر كلن هنوز تلفن بین شهری نداشت."

"نوآوری = وقتی بازار فریاد بزند: «هورا!»"

"انسان‌ها تا قرون وسطی گمان می‌كردند كه زمین مسطح است. اگر كسی جسارت می‌كرد و قدمی از این نظریه دور می‌شد، سقوط می‌كرد. نسل‌های بعدی با جسارت از این تصور دور شدند."

"گیراندو برونو فقیهی بود كه به جرم جادوگری سوزانده شد. چون ادعا كرده بود كه زمین دور خورشید می‌چرخد. وقتی توماس استونسون لوكوموتیو را كشف كرد، ریاضی‌دان‌های «خردمند!» ثابت كردند كه قطار روی ریل‌های صاف، هرگز نمی‌تواند بار جابه‌جا كند، چون چرخ‌ها بیهوده خواهند چرخید. داستان بدبین‌ها طولانی است. اگر كسی پا در راه تازه‌ای بگذارد، باید آمادۀ دفاع از نظریۀ خود و استدلال باشد."

"اكثر افراد كاری را انجام می‌دهند كه باید انجام دهند. نوآوران كاری را انجام می‌دهند كه مجبور به انجام آن نیستند."

"«عمل، كشف می‌كند و تكنیك، از آن استفاده می‌كند، انسان هم خود را تطابق می‌دهد!» این شعار در نمایشگاه جهانی صنعت در سال 1933 در شیكاگو برای تماشاگران نصب شده بود. این جمله كه پیشرفت‌های فنی دوران جدید را در سه جملۀ خشن خلاصه می‌كرد، ارزش خواندن داشت. آیا انسان تسلیم فن‌آوری شده است؟ آيا فن‌آوری از مدت‌ها پیش، حاكم زمین نیست؟"

"در سال 1927 در كاتالوگ یونگ‌هاوس، برای اولین مرتبه یك ساعت مچی ارائه ‌شد. متخصصین آن را «مُد احمق‌ها و ساعتی كه به ناآرام‌ترین بخش بدن با متغیرترین دمای بدن در تماس است.» خواندند. آنها پیش‌بینی كردند كه این ساعت به‌زودی از مد خواهد افتاد."

"هاینریش ماریا لودویگ روولت، بعد از جنگ جهانی ایدۀ فوق‌العاده‌ای داشت كه همان كتاب جیبی بود. ولی در آن‌ زمان یافتن سرمایه‌گذار كار ساده‌ای نبود. خود او ماجرا را این‌ طور تعریف می‌كند: «در اشتوتگارت به سراغ یك بانكدار رفتم و نمونۀ كتاب جیبی خود را به او نشان دادم. اما او خوشش نیامد. بعد هم میلیون‌ها مارك خود را به كسی داد كه می‌خواست در داخل گلدان، رادیو جاسازی كند. شركت آن مرد ورشكسته شد و بانك هم مجبور به تعطیلی. اگر بانكدار عاقل بود، سرمایۀ خود را برای چاپ كتاب جیبی در اختیار من قرار می‌داد. در ضمن حالا هم زنده بود.»"

"صنعتگران قرن‌های متمادی اجازۀ ابتكار به خرج دادن، نداشتند. در اساسنامه‌ای از سال 1523 آمده است: «هیچ صنعتگری نباید چیز تازه‌ای كشف كند یا از آن استفاده كند.»"

"هر موفقیت بزرگی در سه مرحله انجام می‌شود. وقتی اعلام می‌شود، مردم می‌گویند: «حقیقت ندارد.» وقتی بعدها حقیقت آن به اثبات می‌رسد، مردم می‌گویند: «مهم نیست.» و بالاخره وقتی اهمیت آن هم به قدر كافی ثابت می‌شود، می‌گویند: «این كه چیز تازه‌ای نیست!»"

12
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 10 از 11
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物