• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

بوروکراسی - ناشناس

بوروکراسی

ناشناس, ; - -

"من احساس موسی را دارم، هنگامی كه مردم اسرائیل را از میان صحرا می‌گذراند و در حال فرار از دست مصری‌ها به ساحل دریای سرخ رسید. رو به آسمان التماس كرد. خداوند از میان ابرها نگریست و گفت: «موسی، چرا ناله می‌كنی؟ پس گوش كن كه من یك خبر خوب و یك خبر بد برای تو دارم. من دریا را از وسط می‌شكافم تا مردم تو از میان خشكی به سرزمین موعود برسند.» موسی گفت: «فوق‌العاده است! و خبر بد چیست؟» خداوند جواب داد: «من برای این كار به نظر كارشناسانۀ یك فرد بی طرف نیاز دارم كه تایید كند،‌ این كار آسیبی به محیط زیست نمی‌زند!»"

"روس‌‌ها در سال 1957 اسپوتنیك را به هوا فرستادند. دوران فضانوردی آغاز شد. چند ماه بعد آمریكایی‌ها هم یك سفینه به فضا فرستادند، اما روس‌ها همچنان از آنها جلوتر بودند. از ورنر فون براون، ‌رئیس مؤسسۀ تحقیقات راكت سؤال شد: «چطور شد كه روس‌ها آمریكایی‌ها را در این مورد شكست دادند؟» ورنر فون براون جواب داد: «دو مشكل در راه تحقیقات فضایی وجود دارد. جاذبۀ زمین و كاغذبازی. ما مشكل جاذبه را حل كردیم...»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 2 از 2
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物