• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

نقل قول روز:

"سلسلۀ موی دوست حلقۀ دام بلاست / هر که در این حلقه نیست فارق از این ماجراست / گر بزنندم به تیغ، در نظرش بی‌دریغ / دیدن او یک نظر، صد چو منش خونبهاست / گر برود جان ما در طلب وصل دوست / حیف نباشد که دوست، دوستر از جان ماست"

سعدی, ابو محمد مصلح بن عبدالله; - شاعر و نویسندۀ ایرانی - 585 یا 606- 691 هجری شمسی - زندگینامه

Share on facebook

خیانت - ناشناس

خیانت

ناشناس, ; - -

"یك خانم مسن و بسیار با شخصیت كه معمولاً به هیچ بار و كافه‌ای نمی‌رفت،‌ وارد یك رستوران كوچك وساده شد. زن جوانی كه روی میز بغلی نشسته بود،‌ پاكت سیگار خود را از كیف درآورد و از او پرسید: «آتش دارید؟» پیرزن كه بسیار ناراحت شده بود،‌ جواب داد: «خواهش می‌كنم! من ترجیح می‌دهم كه به شوهرم خیانت كنم تا اینكه سیگار بكشم!» زن جوان گفت: «من هم همین طور. ولی حالا فقط نیم ساعت وقت ناهار دارم.»"

"كشیشی در مورد ده فرمان،‌ موعظه می‌كرد. وقتی به این فرمان رسید: «نباید دزدی كنی.» متوجه شد كه مردی در میان جمعیت با ناراحتی به بغل دستی خود نگاه كرد. وقتی نوبت به «نباید در زندگی زناشویی خیانت كنی» رسید،‌ مرد لبخند زد و با رضایت تكیه داد. بعد از مراسم دعا كشیش از مرد پرسید، دلیل آن حركاتش چه بوده است. مرد جواب داد: «جوابش خیلی ساده است. وقتی گفتید كه نباید دزدی كنی،‌ ناگهان متوجه شدم كه چترم گم شده است. اما وقتی گفتید كه نباید خیانت كنی،‌ به خاطر آوردم كه آن را كجا گذاشته‌ بودم.»"

"ماركوس، ‌همسر خود را به تعطیلات فرستاد. دلش برای او تنگ ‌شد و تلگرافی برایش ‌فرستاد تا ورود خود را برای آخر آن هفته اطلاع دهد. هنگام ورود، همسرش در ایستگاه نبود. مرد با نگرانی به هتل رفت و همسر خود را در آغوش یك مرد دیگر يافت. فوراً آنجا را ترك كرد، به سراغ خاخام رفت و شكایت كرد: «تصورش را بكنید. من جان می‌كنم، او را به تعطیلات می‌فرستم كه استراحت كند و او با یك مرد دیگر است.» خاخام گفت: «گوش كنید. شاید همسر شما بی گناه است!» - «بی‌گناه؟ یعنی چه؟» - «شاید تلگراف شما به دست او نرسیده است!»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 3 از 3
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物