• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

کنگره - ناشناس

کنگره

ناشناس, ; - -

"مخاطب قرار دادن تك‌تك افراد در یك جمع بزرگ، كار ساده‌ای نیست. این موضوع را جرج براون، نخست‌وزیر وقت بریتانیا در دهۀ شصت، شخصاً تجربه كرد. براون با همراهان خود در كنگره‌ای در وین شركت كرده بود. پس از صرف غذا، اركستر شروع به نواختن موسیقی كرد. جرج براون كه بسیار شاد بود، از فرد جذاب سمت راست خود تقاضای رقص كرد. این فرد زیبا مؤدبانه و در عین حال قاطع، جواب داد: «آقا من به سه دلیل با شما نمی‌رقصم. اول اینكه این یك ضیافت است و نه یك مجلس رقص! دوم اینكه اگر قرار باشد برقصم،‌ فقط با سرود ملی اتریش می‌رقصم كه آن هم حالا نواخته نمی‌شود. سومین و آخرین دلیل كه بسیار مهم است، من آن نیستم كه شما گمان می‌كنید. من اسقف اعظم وین هستم!»"

"وقتی به اطراف نگاه می‌كنم، چهره‌های آشنا و منتظر می‌بینم. این موضوع مرا به یاد فرد با تجربه‌ای در رابطه با كنگره می‌اندازد كه روزنامه‌نگاری از او پرسید: «همه می‌دانند كه به عقیدۀ شما كنگره‌ها اتلاف وقت هستند، اما باز هم در یك كنگره شركت كرده‌اید. آیا این یك تناقض نیست؟» مرد جواب داد: «اگر در كنگره‌ها شركت نكنم، چطور می‌توانم از بیهوده بودن آنها اطمینان حاصل كنم؟»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 2 از 2
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物