• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 يوهان گاتفريد فون هردر

يوهان گاتفريد فون هردر

Johann Gottfried von Herder

نقل قول روز:

"كسی كه می‌خواهد روی درخت میوه ببیند، باید ریشۀ آن را تقویت كند."

هردر, يوهان گاتفريد فون; Johann Gottfried von Herder - اديب آلمانی - 1774-1803 - زندگینامه

Share on facebook

کف زدن - ناشناس

کف زدن

ناشناس, ; - -

"داستان‌های زیادی در مورد جورج برنارد شاو وجود دارد. شاید تعدادی از این داستان‌ها مبالغه‌آمیز باشد، ولی بعضی از آنها را می‌توان بارها و بارها شنید. یك شاهد عینی این ماجرا را برای من تعریف كرد. پس از اجرای نمایش افتتاحیۀ "بازگشت به متوسالم" تمام تماشاگران به شدت هیجان‌زده شده بودند و فریاد می‌زدند كه نویسنده باید روی صحنه بیاید. اما درست در همان لحظه كه شاو به صحنه آمد، صدای اعتراض آمیز سوتی از طرف لژ، با صدای كف تحسین آمیز تماشاگران قاطی شد. شاو با حالتی دوستانه به طرف لژ نگریست و گفت: «دوست عزیز! من كاملاً با شما هم عقیده هستم! اما در مقابل اكثریت چه كاری از دست من و شما می‌آید؟»"

"یك مدیر مسئول استخدام افرادی كه درمقابل مزد كف می‌زنند، در پاریس قیمت‌های زیر را برای كارمندان خود اعلام كرده بود: كف زن معمولی 5 فرانك، كف زن منقطع 15 فرانك، كف زن متوسط 20 فرانك، كف زن با تلاش 25 فرانك، فریاد هنگام كف زدن 25 فرانك، فریاد زدن لاینقطع هنگام سخنرانی 50 فرانك، فریاد وحشت 5 فرانك، حركتی كه نشان دهد، آن فرد دیگر قادر به كف زدن نیست‌15 فرانك، كف زدن حین اعتراض 15 فرانك، اگر در همین حال طوری فریاد می‌زد، گویی شنوندگان بی طرف گناهكار هستند 32 فرانك و غیره."

"دیگر امروزه به ندرت شركت‌هایی پیدا می‌شوند كه افرادی را برای كف زدن و تشویق استخدام می‌كنند. این شركت‌ها اكثراً از افراد جوانی تشكیل می‌شد كه بلیط مجانی و گاهی حتی حقوق ناچیزی می‌گرفتند كه در زمان‌های خاصی برای مثال هنگام نمایش تأتر یا اپرا كف بزنند و به این ترتیب تماشاگران دیگر را به هیجان بیاورند. حتی مشهور است كه در وین، خوانندگان مشهور تشویق كنندگان مخصوص خود را داشتند و به آنها حقوق می‌دادند كه برایشان كف بزنند. در تأتر ملی هم چنین گروهی وجود داشت و روزی رئیس آنها به مدیر تاتر اعلام كرد كه قصد دارد دست از كار بكشد. مدیر تاتر گفت: «برای چه؟ مگر حقوق كافی به شما نمی‌دهیم؟» - «چرا، اما می‌دانی، ‌شما فقط تأترهای كمدی اجرا می‌كنید كه آدم باید فقط بخندد. من هشت سال است كه دارم به لطیفه‌های تكراری می‌خندم. حالا میل دارم،‌ به تأتری بروم كه مجبور شوم كمی گریه كنم.» و همین كار را هم انجام داد."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 3 از 3
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物