• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

جدايی - ناشناس

جدايی

ناشناس, ; - -

"جدایی‌ها در نهایت، پی‌آمد عدم اعتماد هستند."

"بیل کیلنتون، میخائل گورباچف و اریش هونکر، رهبر حزب کمونیست و رئیس جمهور آلمان شرقی سابق، با هم در یک هواپیما نشسته‌اند که ناگهان هوا طوفانی می‌شود. آن سه چنان دچار وحشت می‌شوند که حتی گورباچف هم دست به دعا برمی‌دارد. در آن لحظه معجزه‌ای رخ می‌دهد. مسیح وسط کابین هواپیما ظاهر می‌شود و با صدای آرامی می‌گوید: «از آنجا که شما قلباً ایمان دارید، نجات داده می‌شوید. البته پیش از آن باید از چیزی جدا شوید که بیش از همه دوست دارید!» کلینتون فوراً‌ دست در جیب کت خود می‌کند، کارت امریکن اکسپرس خود را بیرون می‌آورد، آن را یک مرتبه می‌بوسد و در حالی که اشک در چشم‌های او حلقه زده، آن را از پنجرۀ هواپیما به بیرون پرتاب می‌کند. هونکر دست به سوی قلب خود می‌برد، کتابچۀ حزب کمونیست را از جیب بغل کت خود بیرون می‌آورد، او هم آن را می‌بوسد و از پنجره به بیرون می‌اندازد. در همین احوال گورباچف با چشم‌های اشک‌آلود از جا بلند می‌شود و به سوی هونکر می‌رود..."

"زازا گابور، هنرپیشۀ زیبای مجارستانی‌‌الاصل هالیوود، مدتی در آمریکا مجری تلویزیون بود. در یک برنامۀ سرگرم کننده که موضوع آن "عشقتان شما را ترک کرده، حالا چه کنیم؟" بود، یک زن جوان سؤال کرد: «من در حال حاضر در حال به هم زدن نامزدی خود با یک مرد بسیار ثروتمند هستم. او یک پالتوی پوست سمور، جواهرات الماس‌نشان، یک اجاق خوراک‌پزی و یک اتومبیل رولزرویس هدیه داده است. من چه باید بکنم؟» زازا گابور جواب داد: «اجاق خوراک‌پزی را پس بفرست.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 3 از 3
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物