• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

قربانی - ناشناس

قربانی

ناشناس, ; - -

"قبلاً این وهم وجود داشت كه اشباح خانه‌ها قربانی می‌خواهند. اولین كسی كه وارد آن خانه می‌شد،‌ قربانی آنان بود. مردم برای اینكه قربانی آن اشباح یك انسان نباشد،‌ حیوانی را به داخل خانه می‌فرستادند. مثلا یك گربه،‌ یك سگ یا یك خرگوش. در بعضی مناطق یك مرغ سیاه را در آستانۀ در سر می‌بريدند. بعد خوشبختی وارد آن خانه می‌شد. بعضی دیگر بر این گمان بودند كه باید ابتدا مقداری نمك،‌ تكه‌ای نان، یك صلیب، یك سكه و یك كتاب آوازهای مقدس به آن خانه برده شود تا خوشبختی و بركت به آن خانه روی آورد. گروهی دیگر اعتقاد داشتند كه اولین بار، باید با دستان پر وارد خانه شد. در این صورت همیشه غذای كافی برای اهالی خانه وجود خواهد داشت. دستۀ دیگر بر این عقیده بودند كه اجاق خوراك‌پزی را باید اول با كود حیوانات و سوخت‌های بدبو روشن كرد تا جادوگران را فراری دهد. البته در این مدت اهالی اصلی خانه باید در همان مكان می‌ماندند...! هنگام اثاث‌كشی می‌گفتند: «خوشبختی وارد شو، بدبختی خارج شو!» بعد هم تمام افراد خانواده با هم غذا می‌خوردند. این وعدۀ مشترك غذایی نماد بركت همیشگی برای آن خانه و سلامتی اهالی آن بود."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 1 از 1
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物