• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

گزینش - ناشناس

گزینش

ناشناس, ; - -

"روزی یك پادشاه ایرانی، به دنبال شخصی بود كه یك مقام بسیار مهم را در دربار خود به او بسپارد. امروز به این گونه سمت‌ها، شغل‌های كلیدی می‌گویند. پادشاه برای این كار روند گزینشی را در ذهن داشت. برگزیده‌ترین مردان سرزمین خود را فرا خواند و آنها را كنار یك در بسیار بزرگ با یك قفل محكم برد. هیچ یك از آن مردان تاكنون چنین قفلی ندیده بود. پادشاه توضیح داد: «این محكم‌ترین قفل تمام سرزمین است. طبیعی است كه برای باز كردن این در، به مهارت بسیار نیاز دارید. آیا كسی از شما می‌تواند آن را باز كند؟» بعضی با دیدن آن در عظیم و قفل پیچیدۀ آن، ‌ناامیدانه سر خود را تكان دادند. بعضی دیگر كه از زیرك‌ترین مردان آن سرزمین به شمار می‌رفتند، مدتی طولانی از نزدیك به قفل نگاه كردند و بعد از اندیشیدن فراوان گفتند كه باز كردن آن قفل عملی نیست. بعد یك نفر جلو آمد، ابتدا به قفل نگریست و بعد با دستانش آن را لمس كرد. قفل را در جهات مختلف حركت داد. ناگهان در را به طرف جلو كشید و در باز شد. در اصلاً قفل نبود. پادشاه گفت: «تو مناسب آن مقام هستی. زیرا فقط مشكلات را به طور نظری بررسی نمی‌كنی، بلكه جسارت این را هم داری كه آنها را در بوتۀ آزمایش قرار دهی.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 1 از 1
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物