• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

ابو محمد مصلح بن عبدالله سعدی

نقل قول روز:

"سلسلۀ موی دوست حلقۀ دام بلاست / هر که در این حلقه نیست فارق از این ماجراست / گر بزنندم به تیغ، در نظرش بی‌دریغ / دیدن او یک نظر، صد چو منش خونبهاست / گر برود جان ما در طلب وصل دوست / حیف نباشد که دوست، دوستر از جان ماست"

سعدی, ابو محمد مصلح بن عبدالله; - شاعر و نویسندۀ ایرانی - 585 یا 606- 691 هجری شمسی - زندگینامه

Share on facebook

طول سخنرانی - ناشناس

طول سخنرانی

ناشناس, ; - -

"کوتاه‌ترین سخنرانی آغاز کار یک رئیس جمهور آمریکا را جرج واشنگتن انجام داد. سخنرانی او 135 کلمه داشت. طولانی‌ترین سخنرانی مربوط به هنری هریسون است که 9000 کلمه داشت. او دو ساعت تمام سخنرانی کرد و باد بسیار سردی هم می‌وزید. روز بعد سرما خورد و یک ماه بعد هم در اثر ذات‌الریه از دنیا رفت."

"زنی از میان تماشاگران، در حال تشکر از مهمان افتخاری جلسه بود: «شما بسیار بهتر از سخنران هفتۀ قبل بودید. او یک ساعت تمام حرف زد و هیچ نگفت. شما همین کار را در پنج دقیقه انجام دادید.»"

"از سخنران سر میز غذا خواسته شد، سر ساعت یک و ربع سخنرانی خود را آغاز کند. مرد پرسید: «خب، چه مدتی می‌توانم حرف بزنم؟» رئیس جلسه گفت: «هر چقدر که دوست داشته باشید. البته ما باید ساعت یک و نیم سالن غذاخوری را ترک کنیم.»"

"سرخپوستان برزیلی در ماتو یک قانون برای سخنرانی کردن دارند. سخنران اجازه دارد تا زمانی که بتواند روی یک پا بایستد، حرف بزند."

"من سخنرانی خود را مانند یک دامن مینی‌ژوپ طراحی کرده‌ام: به قدر کافی بلند تا جاهای اصلی را بپوشاند و به قدر کافی کوتاه تا جالب شود."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 5 از 5
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物