• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

  ناشناس

ناشناس

نقل قول روز:

"جرج برنارد شاو به یک روزنامه‌نگار جوان فرانسوی که به مناسبت نود و چهارمین سال تولدش به او تبریک گفت و حالش را پرسید گفت: «بچه‌جان، در سن من حال آدم خوب است یا آدم مرده است.»"

ناشناس, ; - -

Share on facebook

پرحرفی - ناشناس

پرحرفی

ناشناس, ; - -

"در سال 1888 هنگامی که اسکادران روس تصمیم گرفت به تولون برود، قیصر الکساندر سوم از وزرای خود خواست، لیستی از آدمیرال‌ها را به او بدهند که زبان فرانسوی بلد بودند. سپس دستور داد دور نام آن گروه را که تسلط کامل به این زبان داشتند، با مداد و دور نام کسانی را که این زبان را به خوبی بلد نبودند، با قلم قرمز خط بکشند. هنگامی که لیست را به دست او دادند، خواست در میان آن افسران، نام افسری را به او بگویند که از همه بدتر زبان فرانسوی حرف می‌زد. وزیر به نام آدمیرال آولان اشاره کرد. قیصر او را فرماندۀ اسکادران کرد. با این استدلال: «برای اینکه حتی‌المقدور کمتر حرف بزند.»"

"در یک مهمانی مجلل در واشنگتن، خانم بسیار شیک‌پوشی کنار رئیس‌جمهور آمریکا نشسته بود. به او گفت: «آقای رئیس جمهور، شما چقدر ساکت هستید. من شرط بسته‌ام که بتوانم بیش از دو کلمه از شما حرف بکشم.» - «متأسفانه باختید.»"

"در سال 1779 مادام دو استل به ملاقات گوته رفت. گوته بعداً در بارۀ این ملاقات گفت: «زمان جالبی بود. البته من فرصت صحبت کردن نیافتم. او زیاد، بسیار زیاد حرف می‌زند.» مادام دو استل هم در جواب این سؤال که گوته چه تأثیری در آن ملاقات روی او گذاشته است گفت: «البته من فرصت صحبت کردن نیافتم، ولی اگر کسی بتواند مثل او خوب حرف بزند، آدم با کمال میل به صحبت‌هایش گوش می‌کند.»"

"کسی که همیشه دهانش باز باشد، هرگز چیزی یاد نمی‌گیرد."

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 4 از 4
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物