• ما برای ارسال خبرنامه به ادرس پست الکترونیک شما نیاز داریم.
  • ما تضمین میکنیم که اطلاعات صندوق پستی شما به اشتراک گذاشته نمیشود.
  • شما میتوانید در هر زمان درخواست دریافت خبرنامه را لغو نمایید.

روز خود را با یک ایده خوب شروع کنید, خبر نامه ما با عنوان "نقل قول روز"

آدرس پست الکترونیک

  • الهام بخش
  • با انگیزه
  • لغو با یک کلیک
  • رایگان!

20 موضوع برگزیده روز:

 کيم کاسالی

کيم کاسالی

Kim Casali

نقل قول روز:

"عشق یعنی... یك بازی. هیچ ضمانتی برای موفقیت آن وجود ندارد. با این احوال همه دست به این بازی می‌زنند، زیرا عشق زیباترین بازی است."

کاسالی, کيم; Kim Casali - كاشف جملات عشق يعنی... - 1941-1997 - زندگینامه

Share on facebook

حرف زدن - ناشناس

حرف زدن

ناشناس, ; - -

"مسائلی وجود دارند كه در مورد آنها با هیچ ‌كس صحبت نمی‌كنم. حتی با خودم."

"براساس قانون جاذبۀ زمین، باز کردن دهان ساده‌تر از بستن آن است."

"حرف زدن = سینما در ذهن."

"کاپیتان یک کشتی باری که بار ممنوعه در کشتی خود داشت،‌ می‌خواست آن را در خشکی خالی کند. به مأمور گمرک گفت: «اگر روی هر یک از چشم‌های شما یک سکه بگذارم، آیا باز می‌توانید ببینید؟» مأمور جواب داد: «نه، اما اگر یکی هم در دهانم بگذارید، دیگر نمی‌توانم حرف بزنم.»"

"مادام دو استل همواره به شیرین‌زبانی مشهور و در مهمانی‌ها مرکز توجه همه بود. روزی بنجمین کستل راز موفقیت او را پرسید. مادام دو استل جواب داد: «یک زن خردمند کسی است که در هر حرفی که می‌زند کمی شکر بریزد و در هر چیزی که می‌شنود کمی نمک بپاشد.»"

"یک مرتبه در حین مباحثه‌هایی که بین استفن دوگلاس و حریف سیاسی او آبراهام لینکلن انجام می‌شد، لینکلن گفت: «در دوران جوانی من، یک کشتی بخاری بر رودخانۀ سنگمون وجود داشت که دیگ بخارش آن قدر کوچک بود که وقتی سوت بخار بلند می‌شد، چرخ پره‌دار آن از چرخش می‌ایستاد و وقتی سوت دیگر کار نمی‌کرد، چرخ‌ها شروع به چرخش می‌کردند. دوستم آقای دوکلاس مرا به یاد این کشتی می‌اندازد. وقتی حرف می‌زند،‌ نمی‌تواند فکر کند و وقتی در حال فکر کردن است، نمی‌تواند حرف بزند.»"

1
تعداد در صفحه:
select
عنوان 1 تا 6 از 6
而燕窝就更不用说了,生来就拥有“美容基因”丰胸产品。燕窝中含有一种非常重要的多肽类激素——表皮生长因子,它能刺激多种细胞的分裂增殖丰胸食物,促进细胞分化,对受损皮肤进行快速修复,促进手术创口和创面的愈合,还能影响人体皮肤的细腻和老化丰胸方法,能启动衰老皮肤的细胞,使皮肤变得光滑而有弹性并因此被誉为“美容基因”酒酿蛋丰胸食物